Мільонии… на смітник

У США жінка викинула на смітник перший комп’ютер Apple. Вартість раритетного пристрою становить $200 тисяч.

Цінність апарату у тому, що це одна із перших моделей персонального комп’ютера Apple, яку створили творці цієї фірми.  Примітно, що подібних пристроїв, створених в 1976 році Стівом Джобсом, Стівом Возняком та Роном Вейном, у світі залишилося всього близько 200 штук.

Натомість невідома американка просто здала пристрій на утилізацію і зникла.

Тепер комп’ютер продали і шукають жінку, аби повернути їй 100 тисяч доларів, тобто половину від продажу.

 

Повернутися
04.06.2015
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.