Злодійка з сусіднього двору

У вчиненні крадіжки з помешкання співробітники Бережанського райвідділу міліції підозрюють 20-річну жительку одного із сіл району. За наживою вона пішла до сусідського будинку.

Дівчина, пропри юний вік, вже неодноразово потрапляє у поле зору правоохоронців. На даний час у суді розглядається справа по двох крадіжках, у яких вона фігурує, як основна підозрювана. Однак це не зупинило її від скоєння нового злочину.

Підозрювана вистежила, коли сусідка пішла на роботу. Дома залишалася лише донька-школярка. Дівчинка вийшла з будинку і не зачинила вхідні двері. Цим скористалася лиходійка і непомітно увійшла до середини. В одній з кімнат знайшла золоту каблучку.

В цей час донька господині повернулася і зачинила вхідні двері на ключ. Вибиратися непроханій гості довелося через вікно.

Крадений золотий виріб вона здала у ломбард, виручивши понад дві тисячі гривень. Гроші витратила на власні потреби. Однак уникнути дівчині покарання за крадіжку не вдалося. Любительку чужого майна викрили працівники районної міліції.
Повернутися
04.06.2015
Категорія: Кримінал
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.