Поетка з Бучача зробила вуличну виставку найкращіх світлин міста

Поетка з Бучача Мар’яна Максим’як разом з чоловіком зібрала найкращі фото рідного міста і зробила вуличну виставку. Найкращі світлини вибирали в Instagram, а потім їх сортували і друкували. Молоді люди все робили за власний кошт.

– Найкраще життєве задоволення – це робити те, що любиш, а я люблю Бучач і придумувати усілякі цікаві проекти, — зазначає жінка. — Ось на цьому фото позаду мене перша вулична виставка Art Dvir Buchach, яку від початку до кінця мені поталанило робити. Навіть не так. Її робили усі, хто фотографував Бучач через мобільний додаток Instagram, а я із Дмитром Садовим усі найкращі фото зібрали, впорядкували, здизайнували, написали цікаві тексти і вийшов ось такий проект. Дякую усім, хто допомагав у його реалізації.

Для виставки відібрали роботи майже восьми десятків користувачів. Загалом вийшло 200 фото. Виставку можна буде побачити в Бучачі упродовж наступних двох місяців.

 
 

Повернутися
28.05.2015
Категорія: Культура
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.