Гороскоп

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Вам наразі слід утримуватися від імпульсивних вчинків та необдуманих висловлювань, позаяк вони можуть спровокувати погані наслідки. Дійте в усіх ситуаціях виважено і без надмірних емоцій, тоді зможете уникнути неприємностей.  

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 20.05)

На вашому життєвому небосхилі не очікується щонайменшої хмаринки негараздів — усе складатиметься якнайкращим чином. Наразі вас супроводжуватимуть винятково приємні емоції та події, що даруватимуть сонячний настрій.

БЛИЗНЮКИ (21.05 – 21.06)

Вам наразі бажано не випробовувати долю необдуманими вчинками та завищувати власні амбіції, бо ні до чого доброго це не призведе. У будь-яких ситуаціях намагайтесь діяти спокійно і виважено та будувати свої плани на реальному підґрунті.

РАК (22.06 – 22.07)

Ваш успіх цього тижня безпосередньо залежатиме від вашої відповідальності та докладених зусиль. Виявивши активність та ініціативність, ви зможете досягти неабияких здобутків у професійній діяльності.

ЛЕВ (23.07 – 23.08)

Ваші творчі ідеї наразі матимуть реальні шанси на оптимальне втілення в життя – розташування планет для Левів цього тижня напрочуд вдале. Можливі поїздки та відрядження, які подарують нові враження і незвичайні відчуття.  

ПАННА (24.08 – 22.09)

Вам наразі не варто завищувати до небес свої амбіції та будувати захмарні плани, позаяк ситуація ближчого періоду стрімкому успіху не сприятиме, а ризик ймовірних прорахунків та прикрих помилок буде досить високим.

ТЕРЕЗИ (23.09 – 23.10)

Задля успішного вирішення проблем, які постануть перед вами цього тижня, вам знадобляться рішучість, впевненість у власних силах та уміння миттєво орієнтуватись в різних ситуаціях. Успішність ділових відносин залежатиме від вашої дипломатичності.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Намагайтесь не особливо хизуватися власними досягненнями та ділитися подальшими планами, аби не спровокувати активізації таємних недоброзичливців і конкурентів, які тільки й чекають слушної нагоди вам нашкодити

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

На цьому тижні ви зможете багато чого досягти, якщо не будете хапатися одразу за кілька справ. Виокремивши головну ціль, слід рішуче і наполегливо до неї рухатись, залишивши поза увагою різні дрібниці й несуттєві проблеми.  

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Незважаючи на нестабільність душевного стану та вірогідні перепади настрою, негараздів у вашому житті ближчими днями не передбачається. Завдяки сприятливому розташуванню планет зможете уникнути будь-яких неприємностей.  

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Сформовані обставини можуть зажадати від вас неабиякої кмітливості та навіть зухвалості думок. Події цього тижня будуть доволі суперечливими, отож потрібно заручитися розсудливістю і діяти максимально виважено.  

РИБИ (20.02 – 20.03)

Ваша здатність по-філософськи мислити і вміння робити в реалістичні висновки дозволять вам вибрати вірний напрямок руху до поставленої мети і здійснити черговий ривок у кар’єрному поступі.

 

Повернутися
21.05.2015
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...