Гороскоп

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Вам наразі слід утримуватися від імпульсивних вчинків та необдуманих висловлювань, позаяк вони можуть спровокувати погані наслідки. Дійте в усіх ситуаціях виважено і без надмірних емоцій, тоді зможете уникнути неприємностей.  

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 20.05)

На вашому життєвому небосхилі не очікується щонайменшої хмаринки негараздів — усе складатиметься якнайкращим чином. Наразі вас супроводжуватимуть винятково приємні емоції та події, що даруватимуть сонячний настрій.

БЛИЗНЮКИ (21.05 – 21.06)

Вам наразі бажано не випробовувати долю необдуманими вчинками та завищувати власні амбіції, бо ні до чого доброго це не призведе. У будь-яких ситуаціях намагайтесь діяти спокійно і виважено та будувати свої плани на реальному підґрунті.

РАК (22.06 – 22.07)

Ваш успіх цього тижня безпосередньо залежатиме від вашої відповідальності та докладених зусиль. Виявивши активність та ініціативність, ви зможете досягти неабияких здобутків у професійній діяльності.

ЛЕВ (23.07 – 23.08)

Ваші творчі ідеї наразі матимуть реальні шанси на оптимальне втілення в життя – розташування планет для Левів цього тижня напрочуд вдале. Можливі поїздки та відрядження, які подарують нові враження і незвичайні відчуття.  

ПАННА (24.08 – 22.09)

Вам наразі не варто завищувати до небес свої амбіції та будувати захмарні плани, позаяк ситуація ближчого періоду стрімкому успіху не сприятиме, а ризик ймовірних прорахунків та прикрих помилок буде досить високим.

ТЕРЕЗИ (23.09 – 23.10)

Задля успішного вирішення проблем, які постануть перед вами цього тижня, вам знадобляться рішучість, впевненість у власних силах та уміння миттєво орієнтуватись в різних ситуаціях. Успішність ділових відносин залежатиме від вашої дипломатичності.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Намагайтесь не особливо хизуватися власними досягненнями та ділитися подальшими планами, аби не спровокувати активізації таємних недоброзичливців і конкурентів, які тільки й чекають слушної нагоди вам нашкодити

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

На цьому тижні ви зможете багато чого досягти, якщо не будете хапатися одразу за кілька справ. Виокремивши головну ціль, слід рішуче і наполегливо до неї рухатись, залишивши поза увагою різні дрібниці й несуттєві проблеми.  

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Незважаючи на нестабільність душевного стану та вірогідні перепади настрою, негараздів у вашому житті ближчими днями не передбачається. Завдяки сприятливому розташуванню планет зможете уникнути будь-яких неприємностей.  

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Сформовані обставини можуть зажадати від вас неабиякої кмітливості та навіть зухвалості думок. Події цього тижня будуть доволі суперечливими, отож потрібно заручитися розсудливістю і діяти максимально виважено.  

РИБИ (20.02 – 20.03)

Ваша здатність по-філософськи мислити і вміння робити в реалістичні висновки дозволять вам вибрати вірний напрямок руху до поставленої мети і здійснити черговий ривок у кар’єрному поступі.

 

Повернутися
21.05.2015
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.