Схуднув на 180 кіло, щоб потрапити на концерт

Американець Ронні Бауер схуднув на 181 кілограм за два роки, надихнувшись музикою Тейлор Свіфт. Ще два роки тому Ронні важив 306 кілограмів. Як пише Mashable, Ронні ніде не працював і через свою вагу не міг навіть вийти з дому. Лікарі ставили йому страшний діагноз і прорукували, що він не до живе до 35 років, якщо не почне змінювати своє життя. Ронні завів на Фейсбуці сторінку, яку назвав «600 фунтів до успіху». Там він вів щоденник і увесь час нотував, як втрачає вагу. Цікаво, що товариш Ронні пообіцяв подарувати йому квитки на концерт улюбленої співачки, якщо він досягне мети. Схоже, вони обидва виконали свої обіцянки.

 

Повернутися
21.05.2015
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.