Пані на мільони

На аукціоні в Нью-Йорку картина Пабло Пікассо «Алжирські жінки (Версія О)» продана за 179,4 мільйонів доларів! Це новий рекорд аукціонів. За витвір мистецтва досі ніхто не платив таких грошей. Торги тривали не довго - близько одинадцяти хвилин.Картину придбав анонімний поціновувач. Як повідомляє CNN, аукціонний дім Christie’s, який організував торги, оцінив роботу Пікассо у 140 мільйонів доларів.  Пікассо написав «Алжирських жінок» всередині минулого століття. Це - одне з останніх знакових полотен художника, що залишається у приватній власності. Минулого разу ця робота Пікассо була продана на аукціоні за 31,9 мільйон доларів в 1997 році.

 

Повернутися
21.05.2015
Категорія: Культура
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.