Пенсионерка з Бережанщини крала газ через нелегальну трубу

У селі Жуків, що на Бережанщині, працівники газової служби у будинку, де проживає 66-річна пенсіонерка, замінювали лічильник. Газовики перекрили постачання газу, але подача газу в будинок не припинилася. Як повідомляє PRESS-ЦЕНТР із посиланням на прес-службу обласної міліції, фахівці взялися оглядати газопровід. З`ясували, що тут попрацювали народні умільці, які приєднали не обліковану трубу до підземного газопроводу, влаштувавши пряму подачу газу до будинку, тобто в обхід лічильника. За словами фахівців, врізка була виконана із грубими порушеннями правил безпеки.

За фактом крадіжки слідчі Бережанського райвідділу міліції відкрили кримінальне провадження, пенсіонерці оголошено про підозру.

 

Повернутися
21.05.2015
Категорія: Кримінал
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.