Хай течуть молочні ріки!

  Молоко з домашніх господарств переробники прийматимуть і далі Якщо селяни зуміють забезпечити належну чистоту молока — вигідно буде утримувати корів у домашньому господарстві й із новими стандартами.  

Паніка з приводу буцімто заборони з першого липня приймати «дядьківське» молоко переробниками виявилася передчасною. Так, перехід на цивілізовані стандарти якості молока, зрештою, обмежить можливості тих господарів, які не зможуть їх дотримуватися.

 Але перехідний період найближчих років дозволить адаптуватися до нових вимог тим, хто бажає лишатися учасником ринку.

 «З першого липня для молока другого ґатунку нічого не змінилося, — пояснила заступник міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова. — Селяни та всі, хто виробляє молоко в особистому господарстві, можуть спокійно його здавати на переробні підприємства. До 1 січня 2020 року на підставі чинного законодавства молоко абсолютно всіх ґатунків, у тому числі й другого, приймається і використовується молокопереробними підприємствами для харчових цілей».

 Але з 1 січня 2020-го по 1 січня 2022 року буде встановлено перехідний період, упродовж якого молоко другого ґатунку продовжать приймати вже винятково для технічних потреб. Наприклад, для виробництва нехарчових продуктів — кормів для тварин чи казеїну.

 Для підвищення якості молока та встановлення єдиних, адаптованих до норм ЄС вимог щодо безпечності, якості та гігієни при виробництві та введенні в обіг молока, молозива та молочних продуктів, фахівці Мінагрополітики розробили проект наказу «Про затвердження Вимог до безпечності та якості молока і молочних продуктів».

 Указані вимоги мають на меті запровадити цивілізовану практику виробництва, переробки, введення в обіг молока та молочних продуктів. Для забезпечення належної якості та безпечності при виробництві молока держава запланувала надавати значну фінансову підтримку. Скористатися державними коштами та підвищити якість своєї продукції виробники можуть вже в рамках цьогорічної програми підтримки тваринництва (виділено 4 мільярди гривень) та програми розвитку фермерства і кооперації (виділено один мільярд гривень).

 За словами Олени Ковальової, на сьогодні в Україні 30% молока, що надходить на переробку, — це молоко саме другого ґатунку. Тому очевидно, що необхідно надати певний час та створити умови для того, щоб ті, хто поки що здатен виробляти лише таке молоко, мали можливість переорієнтуватися й перебудуватися під нові стандарти якості. Тому впродовж перехідного періоду їм обов’язково надаватимуть як фінансову, так й інформаційну підтримку.

ДО РЕЧІ

Як повідомляє прес-служба Мінагрополітики, на початок липня з державного бюджету нараховано дотацій фізичним особам за вирощування молодняку великої рогатої худоби 6,7 мільйона гривень. Сільгосппідприємствам за утримання корів виділено 259,2 мільйона гривень i на компенсацію відсотків за кредитами — 21,4 тисячі гривень.

http://umoloda.kiev.ua


Повернутися
19.07.2018
Категорія: Господар
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Буддиська притча розповідає про старого монаха, котрий так повчав своїх молодших колег: «Перший раз, коли сарна впала мені в юшку, я вилив усе на землю. Потім я викидав сарну, але їв юшку. Пізніше я їв усе разом – і сарну, і юшку. Нині ж, якщо якась сарна намагається вилізти з юшки, я заштовхую її назад…»

  Буває так, що невдача може бути основою успіху. Майже дев’яносто років тому журналіст Вільям Боліто написав: «Найважливіше в житті полягає не в тому, щоб максимально використовувати свої успіхи. Кожен дурень здатний на це. Насправді важливим є вміння  отримувати користь з наших втрат. Це вимагає розуму; в цьому і полягає різниця між розумною людиною і дурнем…»

 У житті усе несподіване й непередбачуване. То воно тобі підкидає удачу, то розчарування. Головне-не зупинятися, а продовжувати жити. Можливості потрібно не лише використовувати. Їх потрібно відбирати, виривати від життя, повністю вловлювати і не випускати! Коли доля підкидає тобі якийсь шанс, за цю зачіпку потрібно хапатися, що є духу! Для цього і є життя…

Навіть коли здається, що все проти вас, зусилля та наполегливість можуть бути вашими конкурентними перевагами. Ба більше, вони можуть бути тією єдиною перевагою, яка вам справді потрібна. Як казав класик: якщо важко досягти успіху, потрібно докласти більше зусиль.