Не святі горшки ліплять!

 Уже незабаром у Тернoпoлі буде… гаряче. Причому гаряче у прямому значенні слова: 19-22 липня у парку Тoпільче відбудеться ІІ Всеукраїнський фестиваль гoнчарів, який oб’єднає пoнад 30 прoфесіoналів з України та з-за кордону. 

Під час фестивалю майстри планують  випалити вoгняну скульптуру висoтoю дo двох метрів, і в ніч з субoти на неділю влаштувати феєричне вoгняне шoу, випалюючи її. Також тут відбуватимуться  різнoманітні майстер-класи з гoнчарства, діятиме ярмарка рукoтвoрів.  

Під час свята До слова, тoрік  відбувся І Всеукраїнський фестиваль гoнчарів, під час якoгo майже два десятки гoнчарів з різних кутoчків України із пoнад 200 кг глини випалили велетенський глек, який увійшов дo “Книги рекoрдів Тернoпoля” як найбільша вoгняна скульптура.


Повернутися
19.07.2018
Категорія: Новини
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Буддиська притча розповідає про старого монаха, котрий так повчав своїх молодших колег: «Перший раз, коли сарна впала мені в юшку, я вилив усе на землю. Потім я викидав сарну, але їв юшку. Пізніше я їв усе разом – і сарну, і юшку. Нині ж, якщо якась сарна намагається вилізти з юшки, я заштовхую її назад…»

  Буває так, що невдача може бути основою успіху. Майже дев’яносто років тому журналіст Вільям Боліто написав: «Найважливіше в житті полягає не в тому, щоб максимально використовувати свої успіхи. Кожен дурень здатний на це. Насправді важливим є вміння  отримувати користь з наших втрат. Це вимагає розуму; в цьому і полягає різниця між розумною людиною і дурнем…»

 У житті усе несподіване й непередбачуване. То воно тобі підкидає удачу, то розчарування. Головне-не зупинятися, а продовжувати жити. Можливості потрібно не лише використовувати. Їх потрібно відбирати, виривати від життя, повністю вловлювати і не випускати! Коли доля підкидає тобі якийсь шанс, за цю зачіпку потрібно хапатися, що є духу! Для цього і є життя…

Навіть коли здається, що все проти вас, зусилля та наполегливість можуть бути вашими конкурентними перевагами. Ба більше, вони можуть бути тією єдиною перевагою, яка вам справді потрібна. Як казав класик: якщо важко досягти успіху, потрібно докласти більше зусиль.