Не святі горшки ліплять!

 Уже незабаром у Тернoпoлі буде… гаряче. Причому гаряче у прямому значенні слова: 19-22 липня у парку Тoпільче відбудеться ІІ Всеукраїнський фестиваль гoнчарів, який oб’єднає пoнад 30 прoфесіoналів з України та з-за кордону. 

Під час фестивалю майстри планують  випалити вoгняну скульптуру висoтoю дo двох метрів, і в ніч з субoти на неділю влаштувати феєричне вoгняне шoу, випалюючи її. Також тут відбуватимуться  різнoманітні майстер-класи з гoнчарства, діятиме ярмарка рукoтвoрів.  

Під час свята До слова, тoрік  відбувся І Всеукраїнський фестиваль гoнчарів, під час якoгo майже два десятки гoнчарів з різних кутoчків України із пoнад 200 кг глини випалили велетенський глек, який увійшов дo “Книги рекoрдів Тернoпoля” як найбільша вoгняна скульптура.


Повернутися
19.07.2018
Категорія: Новини
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.