Гороскоп

Овен

Важливий для вас тиждень, особливо це стосується взаємодії з людьми, тривалих особистих або ділових контактів. Можуть часто виникати спірні ситуації, вирішити які без сторонньої допомоги буде важко. Не виключено ваша пряма або непряма участь у конфліктах, судових розглядах, ситуаціях, що передбачають вибір. Можливо, сперечатися і вибирати будете не ви, але вас це все одно якось відіб'ється. Ви можете виступити і в ролі миротворця, порадника.

Телець

Щоб ефективно працювати, вам потрібна відповідна обстановка і відсутність напружених відносин з колегами. У першій половині тижня ви зможете просунутися вгору по кар'єрних сходах, поповнити свої знання за допомогою запозичення зарубіжного досвіду. Ви вмієте уникати непотрібної витрати часу, що також добре позначається на вашій роботі. У другій половині можливе укладання взаємовигідних договорів.

Близнюки

Особисте життя може мати тісний зв'язок з фінансовими чи майновими питаннями. Найпростіший варіант — це спільне заробляння грошей або загальні витрати, можливі також рішення, що стосуються поділу майна, аліментів, виплат боргів і штрафів. Не виключена спільна далека поїздка. У відносинах найважливіше стає віра в кохану людину, її підтримка за будь-яких обставин.

Рак

Ваші доходи і витрати не повністю у вашій владі, частіше звичайного доведеться радитися з іншими або просити допомоги, або надавати її іншим. Можливі великі придбання для будинку або членів родини, не виключено рішення спадкових питань, справ, що стосуються нерухомості або грошових вкладів. Друга половина тижня дає більше свободи, але менше підтримки, доведеться багато чого вирішувати самим. У ці дні буде багато можливостей для початку важливих справ, розширення бізнесу, зміни роботи.

Лев

Стан вашого здоров'я багато в чому залежить від обережності і стресостійкості. У цей період ваша енергетика досить сильна, щоб протистояти будь-якому негативу. Але якщо негативу виявиться забагато, тиждень може стати травмонебезпечним. Особливо обережними треба бути в другій половині тижня. Є ризик загострення хвороб печінки.

Діва

Прагнення до кращого може бути пов'язане з вирішенням складних завдань, що віднімають багато душевних і фізичних сил. Але у вас може посилитися інтуїція, що дозволяє бачити глибинні причини того, що на поверхні. Ви зможете побачити і процеси, які ще не стали очевидними, але вони відбуваються і впливають на ваше життя. Зрозумівши це, ви зможете сильніше впливати на людей, не тільки словами, але й енергетично. Уникайте фанатизму.

Терези

Ви успішно просувається по кар'єрних сходах вгору і завжди знаєте, чого хочете. Якщо в першій половині тижня у вас заплановані закордонні ділові поїздки, то вони обов'язково будуть успішними і результативними. У другій половині проявляється схильність до ручної праці, де потрібна точність і терпіння. Ви схильні не розтрачувати свою внутрішню енергію даремно, але якщо дійсно потрібно себе проявити, то здатні стрибнути вище своєї голови.

Скорпіон

Можливі серйозні плани і райдужні надії, пов'язані з особистим життям. Це може бути підготовка до весілля, планування важливого сімейного заходу, спільної поїздки або переїзду. Ваші особисті успіхи можуть з'явитися завдяки підтримці з боку близьких людей, сім'ї. Особисті відносини зміцнює відповідальність і обдуманість в словах і вчинках. Шкоду їм наносять некеровані почуття.

Стрілець

Матеріальні блага будуть частіше притягувати ті люди, чия діяльність пов'язана з не дуже матеріальними речами: науками, мистецтвами, духовними практиками і філософськими теоріями, з усіма видами пізнання і творчого самовираження. Зрозуміло, потрібен ще й талант, і захопленість, що може привернути увагу інших людей. Дружба з начальством може матеріально ощасливити людей менш піднесених професій.

Козеріг

Сприятливий для вашого здоров'я період, якщо вести хоча б відносно здоровий спосіб життя. Щоб звести ризик до нуля, слід уникати фізичних і розумових перевантажень, надмірностей у їжі і пиття, вживання в їжу однозначно шкідливих продуктів. Помірна фізична активність корисна, добре на вас можуть вплинути тривалі поїздки або походи, зрозуміло, з дотриманням заходів безпеки. Більш дбайливого ставлення вимагає цього тижня область стегон і тазу, а також печінка.

Водолій

Тиждень може принести значні зміни в житті. Можуть з'явитися нові плани і мрії або змінитися погляди на світ і власне оточення. Можливо, вам захочеться піти від дрібної метушні життя, від обтяжливих вас обов'язків і розширити свій особистий світ за рахунок прилучення до чогось нового. Непоганий час для відпочинку, в дальніх поїздках слід бути обережніше, тиждень непередбачуваний, часті аварійні ситуації.

Риби

Ви з ентузіазмом віддаєтеся улюбленій справі, вмієте працювати в колективі, завжди маєте свою власну думку і парочку прогресивних ідей у запасі. Але є небезпека, що бажання бачити себе незамінним може перерости в манію величі, а вимоги до своїх колег будуть завищеними або ж взагалі нездійсненними. Якщо ви зможете перебороти дані установки, то станете незамінним співробітником, якому не страшно довірити справу будь-якого рівня складності.

 

https://ukr.media


Повернутися
24.06.2018
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...