Екопосуд, який смакує й пахне!

Науковці з Сум знайшли альтернативу пластику

Науковці Сумського національного аграрного університету створили матеріал, який краще за нинішній пластик витримує температуру та вологу, а після використання перетворюється на добриво для рослин.

 Екосировина, зовні схожа на тонку спресовану піну, найкраще підходить для виготовлення посуду.

 На думку доцента Сумського університету, співрозробника екопосуду Дмитра Бидюка, розробка цілком здатна убезпечити планету від забруднення пластиком.

 «Такий посуд дозволить легко втілювати будь-які дизайнерські рішення, використовуючи різноманітні кольори й навіть смаки, — пояснює він. — Якщо додати до складу стаканчика натуральні барвники, наприклад, з моркви, отримуємо помаранчевий стаканчик, а якщо додати цедру з лимона — стаканчик із лимонним ароматом».

 Як повідомляє «Україна молода» із посиланням на «Екотаун», команді науковців із Сум знадобилося трохи більше як півроку, щоб із винайденої субстанції виготовити яскраві екосклянки.

 «Ми шість разів їх переробляли, аби вони отримали звичний вигляд, — розповідає Дмитро Бидюк. — У природному середовищі такі стаканчики вже за 6-9 місяців перегниють і стануть добривом».

 Над виготовленням різноманітної органічної тари молоді науковці працюють уже другий рік. Наприклад, студентка Тетяна Зелена втілює ідею виготовлення з груші їстівних ріжків для морозива.

 «Ми висушуємо сировину, залишаючи всі найкорисніші речовини, — розповідає вона. — Ріжок має оригінальну форму і дуже приємний на смак».


Повернутися
24.06.2018
Категорія: Новини
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Буддиська притча розповідає про старого монаха, котрий так повчав своїх молодших колег: «Перший раз, коли сарна впала мені в юшку, я вилив усе на землю. Потім я викидав сарну, але їв юшку. Пізніше я їв усе разом – і сарну, і юшку. Нині ж, якщо якась сарна намагається вилізти з юшки, я заштовхую її назад…»

  Буває так, що невдача може бути основою успіху. Майже дев’яносто років тому журналіст Вільям Боліто написав: «Найважливіше в житті полягає не в тому, щоб максимально використовувати свої успіхи. Кожен дурень здатний на це. Насправді важливим є вміння  отримувати користь з наших втрат. Це вимагає розуму; в цьому і полягає різниця між розумною людиною і дурнем…»

 У житті усе несподіване й непередбачуване. То воно тобі підкидає удачу, то розчарування. Головне-не зупинятися, а продовжувати жити. Можливості потрібно не лише використовувати. Їх потрібно відбирати, виривати від життя, повністю вловлювати і не випускати! Коли доля підкидає тобі якийсь шанс, за цю зачіпку потрібно хапатися, що є духу! Для цього і є життя…

Навіть коли здається, що все проти вас, зусилля та наполегливість можуть бути вашими конкурентними перевагами. Ба більше, вони можуть бути тією єдиною перевагою, яка вам справді потрібна. Як казав класик: якщо важко досягти успіху, потрібно докласти більше зусиль.