Яблука із Тернопілля - на дитяче харчування !

Цього року Фермерське господарство «Гадз» укладе угоду про співпрацю з іноземними фірмами, які виготовляють обладнання для переробки фруктів та овочів.

 «Поки що шукаємо ідеальну технологію та устаткування, щоб виготовляти якісну продукцію високого рівня. Вже наступного року запланували запустити виробництво соку, пюре, джему та мармеладу на повну потужність.

 Крім того, розвиватимемо виробництво продуктів дитячого харчування для різних вікових груп, залежно від потреб дітей», — каже технічний директор ФГ «Гадз» Віктор Джула.

 Керівники ФГ «Гадз» уже зустрілися з представниками італійських компаній FME та Navatta Group, які можуть забезпечити підприємство необхідною технікою.

 Наступного тижня представники фермерського господарства відправляться до Італії, аби оглянути виробничі потужності та необхідне обладнання іноземних фірм.

 ФГ «Гадз», що вже багато років успішно розвивається в Бучачі, має 600 гектарів власних плодових садів, де вирощують на продаж яблуні, груші, сливи. З плодового розсадника, у якому щороку підрощують 800 тисяч са­джанців, залюбки купують посадковий матеріал навіть сусіди-європейці. Сортовий яблуневий сад дає сьогодні до 60 тонн із гектара врожаю плодів.

 Господарство, сертифіковане у системі Global GAP, восени минулого року відправило першу партію яблук у Швецію. Угодою, підписаною на рік, було передбачено постачання 500 тонн яблук сортів Джонапринц (Чорний Принц), Ред чіф, Гала, Голден делішес.

 «Сертифікація Global GAP підтверджує, що наш продукт є екологічно чистим і безпечним для продажу в супермаркетах та споживання. Зі шведськими фірмами-імпортерами підписано контракти, де вказано калібри, колір та розмір яблук», — пояснив заступник голови правління фермерського господарства «Гадз» Тарас Мельник.

 Сучасне обладнання на підприємстві дозволяє у процесі пакування сортувати яблука на декілька категорій.

 Перша категорія — екстраклас, яка експортується на ринки Скандинавії, друга також іде на експорт, а останню категорію яблук відправляють на сокові заводи. Підприємство також досягло домовленостей щодо експорту яблук із Індією, В’єтнамом, Індонезією, Малайзією.

http://umoloda.kiev.ua


Повернутися
24.06.2018
Категорія: Господар
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.