Гороскоп

ОВЕН (21.03-20.04). Доведеться багато працювати, але зовсім скоро ваші старання окупляться сповна. Щоправда, не всі обіцянки вийде виконати. У вихідні бажано не конфліктувати.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-20.05). Добре б повчитися спокою та самодисципліні. У вас гарно вийде впливати на людей і домагатися свого, але важливо при цьому не занадто тиснути на них своїм авторитетом.

БЛИЗНЮКИ (21.05-21.06). Усе буде складатися прекрасно. Очікуються цікаві зустрічі та приємні сюрпризи. Робота порадує результатами, та й відпочинок пройде на “відмінно” і ви зможете розслабитися.

РАК (22.06-22.07). Може надійти цікава пропозиція нової, більш престижної роботи, але для цього вам необхідно підвищити свою кваліфікацію. Бажане не зіпсувати відносини з начальством.

ЛЕВ (23.07-23.08). Якщо виділите з усіх справ головну та з усією властивою вам упертістю сконцентруєтеся на ній, ніщо не встоїть під вашим натиском. У вихідні подумайте, перш ніж починати діяти.

ДІВА (24.08-23.09). На вас може чекати важлива розмова з начальством, без якої неможливий подальший розвиток вашої кар'єри. Боятися її не треба, але підготуватися добре не завадить.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Не все бажане реалізується. Постарайтеся знаходити в будь-якій ситуації позитивні моменти, радійте тому, що відбувається навколо, і життя покаже вам свою світлу сторону.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Активний і наповнений приємними подіями та яскравими враженнями період. Вам багато чого зараз вдається, усе виходить так, як ви хочете. Не лінуйтесь, ворушіться.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Ваша самокритичність і вимогливість до себе та інших дозволить багато чого досягти на роботі, але загрожує зіпсувати ваші стосунки з навколишніми. Будьте обачні в контактах.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Гарний час для реалізації сміливих планів та ідей. Однак ще не час озвучувати ваші справжні наміри. У взаєминах з колегами на роботі може виникнути певна напруга.

ВОДОЛІЙ (21.01-20.02). Час пройде у клопотах і турботах. Проаналізуйте зроблене, підрахуйте збитки й помилки. Вам потрібне відчуття новизни та оригінальності. Вихідні присвятіть родині.

РИБИ (21.02-20.03). Постарайтеся бути більш конкретними у своїх мріях і бажаннях. Тоді вони матимуть реальні шанси здійснитися. Будьте морально готові до можливих змін, причому кардинальних.


Повернутися
22.06.2018
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.