Гороскоп

ОВЕН (21.03-20.04). Доведеться багато працювати, але зовсім скоро ваші старання окупляться сповна. Щоправда, не всі обіцянки вийде виконати. У вихідні бажано не конфліктувати.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-20.05). Добре б повчитися спокою та самодисципліні. У вас гарно вийде впливати на людей і домагатися свого, але важливо при цьому не занадто тиснути на них своїм авторитетом.

БЛИЗНЮКИ (21.05-21.06). Усе буде складатися прекрасно. Очікуються цікаві зустрічі та приємні сюрпризи. Робота порадує результатами, та й відпочинок пройде на “відмінно” і ви зможете розслабитися.

РАК (22.06-22.07). Може надійти цікава пропозиція нової, більш престижної роботи, але для цього вам необхідно підвищити свою кваліфікацію. Бажане не зіпсувати відносини з начальством.

ЛЕВ (23.07-23.08). Якщо виділите з усіх справ головну та з усією властивою вам упертістю сконцентруєтеся на ній, ніщо не встоїть під вашим натиском. У вихідні подумайте, перш ніж починати діяти.

ДІВА (24.08-23.09). На вас може чекати важлива розмова з начальством, без якої неможливий подальший розвиток вашої кар'єри. Боятися її не треба, але підготуватися добре не завадить.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Не все бажане реалізується. Постарайтеся знаходити в будь-якій ситуації позитивні моменти, радійте тому, що відбувається навколо, і життя покаже вам свою світлу сторону.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Активний і наповнений приємними подіями та яскравими враженнями період. Вам багато чого зараз вдається, усе виходить так, як ви хочете. Не лінуйтесь, ворушіться.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Ваша самокритичність і вимогливість до себе та інших дозволить багато чого досягти на роботі, але загрожує зіпсувати ваші стосунки з навколишніми. Будьте обачні в контактах.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Гарний час для реалізації сміливих планів та ідей. Однак ще не час озвучувати ваші справжні наміри. У взаєминах з колегами на роботі може виникнути певна напруга.

ВОДОЛІЙ (21.01-20.02). Час пройде у клопотах і турботах. Проаналізуйте зроблене, підрахуйте збитки й помилки. Вам потрібне відчуття новизни та оригінальності. Вихідні присвятіть родині.

РИБИ (21.02-20.03). Постарайтеся бути більш конкретними у своїх мріях і бажаннях. Тоді вони матимуть реальні шанси здійснитися. Будьте морально готові до можливих змін, причому кардинальних.


Повернутися
22.06.2018
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...