Гороскоп

ОВЕН (21.03-20.04). Доведеться багато працювати, але зовсім скоро ваші старання окупляться сповна. Щоправда, не всі обіцянки вийде виконати. У вихідні бажано не конфліктувати.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-20.05). Добре б повчитися спокою та самодисципліні. У вас гарно вийде впливати на людей і домагатися свого, але важливо при цьому не занадто тиснути на них своїм авторитетом.

БЛИЗНЮКИ (21.05-21.06). Усе буде складатися прекрасно. Очікуються цікаві зустрічі та приємні сюрпризи. Робота порадує результатами, та й відпочинок пройде на “відмінно” і ви зможете розслабитися.

РАК (22.06-22.07). Може надійти цікава пропозиція нової, більш престижної роботи, але для цього вам необхідно підвищити свою кваліфікацію. Бажане не зіпсувати відносини з начальством.

ЛЕВ (23.07-23.08). Якщо виділите з усіх справ головну та з усією властивою вам упертістю сконцентруєтеся на ній, ніщо не встоїть під вашим натиском. У вихідні подумайте, перш ніж починати діяти.

ДІВА (24.08-23.09). На вас може чекати важлива розмова з начальством, без якої неможливий подальший розвиток вашої кар'єри. Боятися її не треба, але підготуватися добре не завадить.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Не все бажане реалізується. Постарайтеся знаходити в будь-якій ситуації позитивні моменти, радійте тому, що відбувається навколо, і життя покаже вам свою світлу сторону.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Активний і наповнений приємними подіями та яскравими враженнями період. Вам багато чого зараз вдається, усе виходить так, як ви хочете. Не лінуйтесь, ворушіться.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Ваша самокритичність і вимогливість до себе та інших дозволить багато чого досягти на роботі, але загрожує зіпсувати ваші стосунки з навколишніми. Будьте обачні в контактах.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Гарний час для реалізації сміливих планів та ідей. Однак ще не час озвучувати ваші справжні наміри. У взаєминах з колегами на роботі може виникнути певна напруга.

ВОДОЛІЙ (21.01-20.02). Час пройде у клопотах і турботах. Проаналізуйте зроблене, підрахуйте збитки й помилки. Вам потрібне відчуття новизни та оригінальності. Вихідні присвятіть родині.

РИБИ (21.02-20.03). Постарайтеся бути більш конкретними у своїх мріях і бажаннях. Тоді вони матимуть реальні шанси здійснитися. Будьте морально готові до можливих змін, причому кардинальних.


Повернутися
22.06.2018
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Буддиська притча розповідає про старого монаха, котрий так повчав своїх молодших колег: «Перший раз, коли сарна впала мені в юшку, я вилив усе на землю. Потім я викидав сарну, але їв юшку. Пізніше я їв усе разом – і сарну, і юшку. Нині ж, якщо якась сарна намагається вилізти з юшки, я заштовхую її назад…»

  Буває так, що невдача може бути основою успіху. Майже дев’яносто років тому журналіст Вільям Боліто написав: «Найважливіше в житті полягає не в тому, щоб максимально використовувати свої успіхи. Кожен дурень здатний на це. Насправді важливим є вміння  отримувати користь з наших втрат. Це вимагає розуму; в цьому і полягає різниця між розумною людиною і дурнем…»

 У житті усе несподіване й непередбачуване. То воно тобі підкидає удачу, то розчарування. Головне-не зупинятися, а продовжувати жити. Можливості потрібно не лише використовувати. Їх потрібно відбирати, виривати від життя, повністю вловлювати і не випускати! Коли доля підкидає тобі якийсь шанс, за цю зачіпку потрібно хапатися, що є духу! Для цього і є життя…

Навіть коли здається, що все проти вас, зусилля та наполегливість можуть бути вашими конкурентними перевагами. Ба більше, вони можуть бути тією єдиною перевагою, яка вам справді потрібна. Як казав класик: якщо важко досягти успіху, потрібно докласти більше зусиль.