Оптовий товарооборот підприємств області за І квартал 2018 року

У І кварталі2018р. оптовий товарооборот (без ПДВ) підприємств області, основним видом економічної діяльності яких є оптова торгівля, склав 2227,7 млн.грн, що в фактичних цінах становить 100,3% січня–березня 2017 року.

Основна частина обсягу оптового товарообороту області припадала на підприємства м.Тернополя (65,8%).

У товарній структурі оптового товарообороту частка непродовольчих товарів склала 84,9% (1892,1 млн.грн), продовольчих – 15,1% (335,6 млн.грн).

Питома вага товарів виробництва України становила 45,0% загального обсягу продажу, або 1002,4 млн.грн. В оптовому продажі непродовольчих товарів частка товарів вітчизняного виробництва становила 44,1%, продовольчих товарів – 50,3%.

На 1 квітня 2018р. товарні запаси на підприємствах оптової торгівлі становили 2083,0 млн.грн проти 1574,5 млн.грн на 1 квітня 2017р. У структурі товарних запасів непродовольчі товари займали 93,3% (1942,5 млн.грн), продовольчі товари – 6,7% (140,5 млн.грн).

 

 

Головне управління статистики

у Тернопільській області


Повернутися
22.06.2018
Категорія: Новини
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Буддиська притча розповідає про старого монаха, котрий так повчав своїх молодших колег: «Перший раз, коли сарна впала мені в юшку, я вилив усе на землю. Потім я викидав сарну, але їв юшку. Пізніше я їв усе разом – і сарну, і юшку. Нині ж, якщо якась сарна намагається вилізти з юшки, я заштовхую її назад…»

  Буває так, що невдача може бути основою успіху. Майже дев’яносто років тому журналіст Вільям Боліто написав: «Найважливіше в житті полягає не в тому, щоб максимально використовувати свої успіхи. Кожен дурень здатний на це. Насправді важливим є вміння  отримувати користь з наших втрат. Це вимагає розуму; в цьому і полягає різниця між розумною людиною і дурнем…»

 У житті усе несподіване й непередбачуване. То воно тобі підкидає удачу, то розчарування. Головне-не зупинятися, а продовжувати жити. Можливості потрібно не лише використовувати. Їх потрібно відбирати, виривати від життя, повністю вловлювати і не випускати! Коли доля підкидає тобі якийсь шанс, за цю зачіпку потрібно хапатися, що є духу! Для цього і є життя…

Навіть коли здається, що все проти вас, зусилля та наполегливість можуть бути вашими конкурентними перевагами. Ба більше, вони можуть бути тією єдиною перевагою, яка вам справді потрібна. Як казав класик: якщо важко досягти успіху, потрібно докласти більше зусиль.