Гороскоп

ОВЕН

У Овна на початку травня є шанс познайомитися з людиною, яка докорінно змінить життя. Але перш ніж все кидати, зважте за і проти. Період гарний для отримання нових знань і підвищення кваліфікації на роботі. Удома ж буде затишшя, яке подіє на вас найкращим чином. Можливі неочікувані прибутки. Корисною може виявитися ділова поїздка або просто подорож на природу.

ТІЛЕЦЬ

Зірки радять Тельцям у перші дні травня приділяти менше часу роботі і більше сім’ї. Не намагайтеся в офісі вразити всіх своєю працьовитістю: ніхто цього не оцінить. У кінці тижня можливі стреси. Відновитися після них допоможе розслабляючий масаж або похід в спа-салон. Доборе, що гроші на такі процедури у вас будуть. Вечорами займіться саморозвитком, почитайте  корисну літературу. Це вам невдовзі згодиться.

БЛИЗНЮКИ

Якщо у вас були суперники, особливо на любовному фронті, зараз з ними буде покінчено! Ви опинитеся на висоті. Але не задирайте ніс, інакше успіх виявиться скороминущим. Вас можуть відправити у відрядження, краще не відмовляйтеся. Попрацюйте на славу! Тим більше, що хорошу роботу гідно оцінить керівництво і на вас чекає гарна матеріальна винагорода. А гроші ж ви любите!

РАК

Саме зараз вам варто спробувати щось незвичайне, чим ви раніше не займалися. Це може відкрити для вас нові горизонти. Не бійтеся розлучитися з людьми, з якими вам не по дорозі. Зараз розрив відбудеться менш болісно, ​​ніж якщо він трапиться пізніше. Відпускайте людей з легкістю. Невдовзі на вас чекає нове і дуже цікаве знайомство, яке може закінчитися узаконенням стосунків. У матеріальному плані трохи потерпіть, скоро ваші зусилля винагородять гідно.

ЛЕВ

Не забувайте дякувати всім, хто вам буде допомагати в цей період. А тих, хто стане вставляти палки в колеса, тримайте від себе подалі. Негаразди можуть виникнути на роботі, де колеги вам позаздрять. Енергія буде бити ключем в період травневих свят. Скористайтеся цим! Але свій запальний норов залиште при собі, не псуйте настрій тим, хто поруч із вами, більше посміхайтеся і вам віддячать великим позитивом.

ДІВА

Доля надасть вам шанс непогано заробити, але для цього доведеться викластися по повній. Будьте готові до відряджень, робочих вечорів і зайнятих вихідних. Будьте також чесними із діловими партнерами, пам’ятайте, що життя – бумеранг і як ви поступаєте з ними, так хтось може вчинити і з вами.  У особистому житті на цьому тижні у вас все буде чудово. Кохана людина завжди підтримає і буде поруч, якщо знадобиться.

ТЕРЕЗИ

Пора проаналізувати власні помилки і зробити відповідні висновки. Це допоможе вам в майбутньому. Зараз можна планувати відпустку і замовляти квитки: вдасться заощадити. Проблеми доставлять старші родичі: за ними потрібно особливий догляд. Можливо, паротягом певного  часу доведеться забути про основну діяльність і побути з ними. Але кохана людина вас підтримуватиме і вихідні можуть виявитися дуже романтичними.

СКОРПІОН

В особистому житті вам доведеться зробити непростий вибір: піти або залишитися. Слухайте своє серце, а не друзів. Тоді не помилитеся. Пам’ятайте, що попереду у вас ще багато цікавих знайомств, тож не живіть минулим, сміливо дивіться в майбутнє. Борги, які ви зможете віддати в цей період, не позначаться на вашому бюджеті. Так що краще зробити це зараз, тим більше фінанси дозволяють. А от великі покупки краще трохи відтермінувати у часі.

СТРІЛЕЦЬ

Вам буде не вистачати емоційної стабільності. Настрій буде змінюватися щодня, якщо не щогодини. Справитися в цей період допоможе будь-яка творча діяльність. Можуть виникнути збої у здоров’ї. Не ігноруйте підозрілі симптоми, перевірте! Зараз у вас непростий період і багатьом доведеться почати життя з чистого аркуша. Але не впадайте у відчай, на вас чекає багато дуже хороших сюрпризів від долі. Гроші незабаром самі потечуть до вас рікою. А любов прийде, головне – відкрити для неї серце.

КОЗЕРІГ

Вас чекає незабутній період! Буде багато приємних зустрічей, заходів, на які вас неодмінно запросять. Та й настрій у вас, нарешті, стане хорошим. Не пропустіть вигідну пропозицію! Спочатку вона здасться вам ризикованою, але в цей раз ви можете піти на ризик. У стосунках із партнерами можливі з’ясовування стосунків, ви – надто вимогливі до них і прагнете контролювати кожен крок інших. Будьте більш поступливими і вони віддячать вам своєю любов’ю.

ВОДОЛІЙ

Період нестабільний: сьогодні ви можете отримати нагороду, а завтра розчаруватися в чомусь. Приймайте все з вдячністю, тоді легко переживете цей тиждень. Зараз можна займатися благодійністю: вам зарахується. До речі, в кінці тижня чекайте матеріальної нагороди. У стосунках із близькою людиною у вас буде багато романтики, щирості та ніжності. Головне – не приховуйте почуттів, дайте волю пристрасті. Корисними будуть поїздки на природу. Там ви зможете розслабитись на подумати над сенсом життя.

РИБИ

Ретельно вибирайте тих, з ким будете спілкуватися. Будь-яка людина зможе на вас впливами – як позитивно, так і негативно. Оточуйте себе тими, з ким поруч почуваєтеся комфортно. У стосунках із партнером  постарайтеся бути  більш м’якими, поступливими. Гординя і зарозумілість зараз ні до чого. Більше гуляйте на свіжому повітрі і відпочивайте. Що ж стосується фінансів, то на цьому тижні очікуються прибутки. Можливі вигідні пропозиції. Не відмовляйтесь навіть, якщо вони вам з першого погляду здадуться не надто привабливими.

 


Повернутися
03.05.2018
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.