Пестициди – тільки якісні

Нині наука і технологія пропонують нам набагато ефективніші інструменти захисту сільськогосподарських культур – пестициди. За умови розумного їх використання – це ключ до забезпечення здорової, доступної за ціною та наявної впродовж всього року їжі.

Засоби захисту рослин – це хімічні речовини, покликані забезпечити здоров’я рослин та захист від шкідливих організмів (бур’янів, хвороб, шкідників).

Шкідники, хвороби та бур’яни можуть значно скоротити врожайність, або перетворити продовольчі культури на непридатні до споживання.

Пестициди перед тим, як допустити до використання проходять і лише ті, що пройшли державні випробування допускаються до використання. Ретельні державні випробування гарантують безпечність як для здоров’я людини так і довкілля.

На жаль є «ділки» які з метою збагачення займаються підробкою пестицидів. Нелегальні пестициди наразі виробляються підпільно та розповсюджуються по всьому світі за організованою злочинною схемою, приносячи ділкам великі прибутки.

На відміну від зареєстрованих продуктів, нелегальні пестициди жодним чином не перевіряються. Немає гарантій, що вміст підробленого пестициду відповідає тому, що написано на етикетці.

Підробки становлять загрозу посівам. У харчових продуктах, сировині яка оброблялася підробленими засобами захисту рослин можуть бути шкідливі залишки, що згубно діють на людський організм.

Основні види підробок:

Продаж генериків під назвою оригінальних препаратів.

Нелегальне фасування оригінальних пестицидів

Відсутність діючої речовини

Зниження вмісту діючої речовини

Продаж замість препарату невідомої речовини

Шляхи захисту від підробок

Купуйте пестициди у офіційних дистриб’юторів

Звертайте увагу на наявність захисних елементів на упаковці, таких як голограми, захисні плівки, номер партії, спеціальні позначки на кришці. Оригінальну голограму неможливо зняти неушкодженою з упаковки

Звертайте особливу увагу на тару, в яку розфасовано засоби захисту рослин: дату виробництва тари (каністри), що зазначено на дні упаковки, не може бути пізнішою за дату виробництва препарату

Роздрібні засоби захисту рослин не розфасовуються в медичну тару.

Купуйте засоби захисту рослин лише у спеціалізованих, або фірмових магазинах, де у разі виникнення проблем ви маєте можливість висунути претензії до продавців.

Ціновий чинник. Якщо ціна препарату набагато нижча за оригінальний пестицид, це може бути фальсифікат.

Напередодні початку весняно-польових робіт перед аграріями стоять високі завдання-виростити вагомі врожаї, захистити їх від шкідливих організмів, тому застосовування доброякісних, оригінальних засобів захисту рослин принесе успіх вашій справі, збереже здоров’я оточуючих та навколишнє природне середовище.

Держпродспоживслужба

http://www.polis.te.ua


Повернутися
03.05.2018
Категорія: Господар
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Є певний тип захворювань, які називають автоімунними:  коли імунітет організму мобілізується не супроти сторонньої сполуки (вірусів, мікроорганізмів тощо), а проти здорових клітин чи тканин власного організму. Вам ніколи не здавалося, що чимала частина українців теж так само «хворіє», атакуючи всі здорові починання у власній країні? «Автоімунні» українці зневажливо зітхали «і до чого ви там домайданитеся» в той час, коли інші міняли країну, подекуди віддаючи за це життя. Вони «втомилися від війни», натомість запопадливо переходять на російську мову з туристами із Сиктивкара,  лають Бандеру і намагаються переконати нас у тому, що помирати від голоду в Голодоморі більш інтелігентно і благородно, ніж давати збройну відсіч гнобителям під час  Гайдамаччини чи в національно-визвольної боротьби ОУН та УПА...

«Автоімунні» українці гноблять починання  Уляни Супрун, уїдливо коментуючи, що, мовляв, «як мазали перекисом, так і мазатимемо, бо це вам не міфи розвінчувати...»  Проте ці міфи, на які не втомлюється відкривати нам очі пані Уляна,  коштують бюджету мільйони.

 Головний наш ворог – у нас самих. Ми самі себе з’їдаємо. Проте пропаганда і зовнішніх, і внутрішніх ворогів лише тоді дієва, коли ти боїшся правди, коли ти сам погоджуєшся на брехню. На щастя, все більшає «здорових клітин». Людей, котрі  не бояться назвати мародера мародером, запроданця запроданцем, ворога ворогом... Тих, хто і говорить, і чинить правду в очі. Хто робить все можливе, щоб врятувати країну від  усіх перелічених вище.