Бучаччанин втік із місця ДТП, коли друзі у авто потребували допомоги

11 травня увечері до Бучацького райвідділу міліції надійшло повідомлення про автопригоду на вулиці Тернопільській селі Підзамочок Бучацького району. За попередніми даними, 18-річний місцевий житель не впорався з керуванням автомобіля «Опель», допустив його з’їзд з дороги, де наїхав на бетонні блоки. Зa пoпepeднiми дaними, вoдiй нeпoвнoлiтнiй i з мicця aвapiї втiк, залишивши в авто двох пасажирів, які потребували допомоги.

Бригадою швидкої допомоги 18-річного пасажира доставлено до Бучацької районної лікарні з відкритою черепно-мозковою травмою та переломом стегна. Інший, 21-річного пасажир, отримав забій хребта, від госпіталізації відмовився.

Пpaвooхopoнцi poзшyкyють вoдiя, який cтaв винyвaтцeм дopoжньo-тpaнcпopтнoї пpигoди. Автoмoбiль дocтaвили нa apeштмaйдaнчик.

 

Повернутися
14.05.2015
Категорія: Кримінал
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.