Унікальний корабель на хвилях Дністра

Побачити незвідану красу та неповторність Дністровського каньйону, насолодитися комфортним відпочинком на природі —  це все можна зробити під час Дністер-круїзу на кораблі «Юрій».

Cудно презентують мешканцям Тернопільщини і випробують його першими місцеві журналісти.

Судно «Юрій» — є унікальним проектом, зробленим саме для потреб мілководдя. Аналогів судна немає не тільки в Україні, але й у світі.

Секрет у тому, що хід корабля здійснює гребне колесо, яке дозволяє проходити там, де мілина 30 сантиметрів. Саме тому у нас є можливість проводити незабутні сплави по Дністру.

Над авторським проектом українські конструктори працювали близько 4-ох років. Спроектований спеціально для річкових мандрівок, 12-тонний двопалубний корабель, довжиною  14 метрів та шириною 5 метрів 60 сантиметрів   – завдяки гребному колесу здатний проходити мілину в 30 сантиметрів.

Автор корабля Юрій Шпіцер, отримав почесні  дипломи від Б. Є. Патона, як український винахідник та громадський діяч за вагомий внесок в економіку України та за особистий внесок у розвиток та розбудову громадянського суспільства України.

Корабель «Юрій» — це унікальний плаваючий готель-ресторан, де створені всі умови для комфортного відпочинку. Пасажиромісткість корабля – 10 чоловік, та екіпаж: капітан, матрос та кок. На верхній палубі: «капітанська» та затишна «тераса», а на  нижній: три спальні каюти, дві з них чотиримісні, та одна – двохмістна, кухня та санвузол.

На борту корабля є всі умови для комфорного відпочинку – освітлення, опалення. Також можна встановити шезлонги або гамак, щоб гості корабля відчули  себе як у раю. Для зручності пасажирів тут є телебачення і Wi-Fi. Хоча серед такої краси – моментально забувається, що такі  речі взагалі існують.

http://infoprostir.te.ua

 

Повернутися
07.05.2015
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.