Гороскоп

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Зважаючи на високу ймовірність прорахунків та матеріальних втрат, яка існуватиме цього тижня, необхідно виявляти особливу обачність у фінансових справах та діловій документації.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 20.05)

Представників знаку-іменинника Фортуна обдаровуватиме приємними подіями та емоціями. Усе, за що б ви не взялися, вдаватиметься з неймовірною легкістю, без жодних ускладнень.

БЛИЗНЮКИ (21.05 – 21.06)

Максимум уважності та мінімум помилок – саме такою має бути тактика ваших дій цього тижня, бо від того, наскільки вдало впораєтесь із поставленими завданнями, залежатиме подальший кар’єрний поступ.

РАК (22.06 – 22.07)

Вир подій захопить вас нескінченним потоком термінових і невідкладних справ, тож доведеться максимально зосередитися, щоб правильно зорієнтуватися у різних ситуаціях і не припуститись прикрих помилок.

ЛЕВ (23.07 – 23.08)

Наразі вам необхідно заручитися максимальною пильністю, щоб не втрапити у пастку, заготовану недоброзичливцями. Остерігайтеся поспішних дій та імпульсивних рішень і керуйтеся в усьому чітким розрахунком.

ПАННА (24.08 – 22.09)

На вашому життєвому небосхилі затьмарення не передбачається, якщо, звісно, ви самі не створите собі зайвих проблем. Сприймайте людей такими, якими вони є, і не нав’язуйте іншим своїх життєвих правил.

ТЕРЕЗИ (23.09 – 23.10)

Сприятливе розташування планет та позитивне світосприйняття стануть запорукою професійного успіху й подальшого кар’єрного зросту. Ймовірне надходження привабливої пропозиції, що відкриє перед вами нові можливості.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

У своїх найамбітніших устремліннях не забувайте про відчуття міри, інакше можете наразитися на невдачу. За виникнення складнощів довіряйте власній інтуїції, вона допоможе успішно оминути підводні камені

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

На цьому тижні ви здатні легко обеззброїти критично налаштованих до вас людей своєю увагою і доброзичливістю. Результативність ваших дій помітно зросте, і ви зможете успішно здійснити задумане

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Увесь тиждень в цілому буде сприятливим для результативної діяльності у найважливіших сферах. Цей час варто використати задля реалізації перспективних справ і далекоглядних починань

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Цього тижня ви зможете легко подолати будь-які перепони на шляху до мети й успішно реалізувати важливі задуми. У стосунках з опонентами слід керуватись тонкою дипломатією, якщо прагнете залучити їх на свій бік.

РИБИ (20.02 – 20.03)

Вам необхідно продумати стратегію майбутніх дій та напрямок руху для досягнення задумів, позаяк невдовзі видасться сприятлива нагода для реалізації основних прагнень. За виникнення сумнівів покладайтесь на інтуїцію та досвід.

 

Повернутися
07.05.2015
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...