Гороскоп

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Зважаючи на високу ймовірність прорахунків та матеріальних втрат, яка існуватиме цього тижня, необхідно виявляти особливу обачність у фінансових справах та діловій документації.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 20.05)

Представників знаку-іменинника Фортуна обдаровуватиме приємними подіями та емоціями. Усе, за що б ви не взялися, вдаватиметься з неймовірною легкістю, без жодних ускладнень.

БЛИЗНЮКИ (21.05 – 21.06)

Максимум уважності та мінімум помилок – саме такою має бути тактика ваших дій цього тижня, бо від того, наскільки вдало впораєтесь із поставленими завданнями, залежатиме подальший кар’єрний поступ.

РАК (22.06 – 22.07)

Вир подій захопить вас нескінченним потоком термінових і невідкладних справ, тож доведеться максимально зосередитися, щоб правильно зорієнтуватися у різних ситуаціях і не припуститись прикрих помилок.

ЛЕВ (23.07 – 23.08)

Наразі вам необхідно заручитися максимальною пильністю, щоб не втрапити у пастку, заготовану недоброзичливцями. Остерігайтеся поспішних дій та імпульсивних рішень і керуйтеся в усьому чітким розрахунком.

ПАННА (24.08 – 22.09)

На вашому життєвому небосхилі затьмарення не передбачається, якщо, звісно, ви самі не створите собі зайвих проблем. Сприймайте людей такими, якими вони є, і не нав’язуйте іншим своїх життєвих правил.

ТЕРЕЗИ (23.09 – 23.10)

Сприятливе розташування планет та позитивне світосприйняття стануть запорукою професійного успіху й подальшого кар’єрного зросту. Ймовірне надходження привабливої пропозиції, що відкриє перед вами нові можливості.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

У своїх найамбітніших устремліннях не забувайте про відчуття міри, інакше можете наразитися на невдачу. За виникнення складнощів довіряйте власній інтуїції, вона допоможе успішно оминути підводні камені

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

На цьому тижні ви здатні легко обеззброїти критично налаштованих до вас людей своєю увагою і доброзичливістю. Результативність ваших дій помітно зросте, і ви зможете успішно здійснити задумане

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Увесь тиждень в цілому буде сприятливим для результативної діяльності у найважливіших сферах. Цей час варто використати задля реалізації перспективних справ і далекоглядних починань

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Цього тижня ви зможете легко подолати будь-які перепони на шляху до мети й успішно реалізувати важливі задуми. У стосунках з опонентами слід керуватись тонкою дипломатією, якщо прагнете залучити їх на свій бік.

РИБИ (20.02 – 20.03)

Вам необхідно продумати стратегію майбутніх дій та напрямок руху для досягнення задумів, позаяк невдовзі видасться сприятлива нагода для реалізації основних прагнень. За виникнення сумнівів покладайтесь на інтуїцію та досвід.

 

Повернутися
07.05.2015
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.