Тернополянин у Відні відкриє Євробачення

19 травня стартує перший конкурсний день відомого пісенного конкурсу Євробачення. Відкриє його тернополянин Едуард Романюта, який цьогоріч представляє на конкурсі Молдову.

Нагадаємо, що 28 лютого 2015 року Романюта виграв у фіналі молдавського відбіркового конкурсу «Євробачення-2015» з піснею I want your love, яка була спеціально написана Шведськими авторами.

Паралельно з творчістю Едуард Романюта приділяє час і на освіту. Він вчиться в аспірантурі ТНЕУ і в даний час працює над кандидатською дисертацією на тему «Міжнародна конкуренція податкових систем і політика оподаткування України в контексті Євроінтеграції».

 

Повернутися
07.05.2015
Категорія: Культура
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.