Гороскоп

Овен. Тиждень буде сприятливим для початку нових ділових проектів. Проявіть властиву вам сумлінність і пунктуальність, зверніть увагу на дрібниці, і вам не доведеться виправляти свої помилки, їх просто не буде. Постарайтеся менше критикувати колег по роботі, пам’ятайте, мовчання – золото, вони і так все зрозуміють. У середу і в п’ятницю ви можете розраховувати тільки на власні сили, друзі не завжди зможуть вам допомогти.

Тілець. Спробуйте зосередитися на поточних справах. Саме від цього буде залежати ваша успішність найближчим часом. Навіть якщо вам не дуже подобається нинішнє місце роботи, не поспішайте шукати нову сферу докладання своїх трудових ресурсів. Ділові знайомства нині будуть на рідкість конструктивні, корисні і приємні. Постарайтеся їх не уникати.

Близнюки. Початок тижня принесе святковий настрій, але зажадає неабияк потрудитися. Для реалізації наміченого на період з вівторка по четвер проявіть більше творчості, мисліть нестандартно. У середу і четвер придивіться до «підводних течій» на роботі, щоб не опинитися в стороні від найважливіших подій. У вихідні займіться особистим життям, зірки обіцяють вам щось романтичне.

Рак. Удача може виявитися на вашому боці, однак вам необхідно реалістично подивитися на деякі речі, і прийняти іноді навіть не зовсім приємні для вас рішення. Деякі люди з вашого оточення нарешті покажуть свої справжні обличчя, що буде вельми цікавим видовищем. Крім того, така відвертість дозволить вам розібратися, хто вам ворог, а хто друг. Гарний тиждень для просування вгору по службових сходах. Тиждень сприяє укладанню контрактів. Починаючи з п’ятниці, проявіть ініціативу і підприємливість в чомусь новому, хоча це схвалять далеко не всі.

Лев. Прагнення до самовдосконалення, під знаком якого повинен пройти цей тиждень, піде вам на користь. До його кінця ви станете дуже привабливою особистістю і просто ідеальним співрозмовником. Однак остерігайтеся помилкових авторитетів, поруч з вами може виявитися чарівна, але порожня людина або навіть обманщик. А ось до думки оточуючих все ж варто прислухатися, тільки в цьому випадку всі, починаючи з начальства і ділових партнерів, і закінчуючи близькими людьми, почнуть рахуватися з вами. Сприятливий час для вирішення житлових питань, які давно назріли.

Діва. Не варто витрачати надто багато часу на будівництво повітряних замків. Заняття приємне, але чим прекрасніші споруди, тим гірше розчарування від жорстокої дійсності. Набагато корисніше подбати про земне. Причому можна використовувати найрізноманітніші методи, в тому числі і інтриги, головне – увага до дрібниць і старанність в обмірковуванні дій. Бажано не показувати оточуючим своє нетерпіння, інакше всі справи можуть піти шкереберть. До кінця тижня ви здатні перевернути гори, показати себе в усій красі. Зростають ваш авторитет на роботі та вплив на близьких.

Терези. У вас є прекрасна можливість визначити перспективи й почати реалізовувати масштабні плани. Рекомендується проявити активність і наполегливість. У вівторок вас можуть порадувати довгоочікувані новини. В середині тижня покладайтеся на свої сили, але й від допомоги колег і друзів не відмовляйтеся. У п’ятницю можуть відбутися втішні події в особистому житті. Вихідні проведіть у колі сім’ї.

Скорпіон. Не сумнівайтеся, світ оцінить всі ваші таланти і здібності гідно. Домогтися визнання і поваги вам допоможуть творче мислення, коректність, терпіння і тактовність. У суботу особливо корисною буде прогулянка на свіжому повітрі, а також традиційні зимові забави: лижі, санки і ковзани. У неділю зосередьтеся на головному, інакше через другорядні дрібниці ви можете втратити золоту рибку.

Стрілець. На цьому тижні не рекомендується міняти звичну сферу діяльності. Якщо ви хочете просунутися службовими сходами, намагайтеся викладати свої думки гранично ясно і коротко. Знайомі можуть посвятити вас в таємниці свого особистого життя, але краще нікому більше про це не говорити, оскільки поширювані плітки можуть пошкодити вам. Середа – прекрасний день для примирення і відновлення дружніх зв’язків.

Козеріг. Не дозволяйте зловживати вашою сумлінністю. Не варто намагатися працювати за всіх і брати на себе всю відповідальність. У вівторок вірогідні деякі збої в планах, однак ви можете розраховувати на необхідну допомогу друзів. У четвер слід остерігатися надмірної імпульсивності в справах і потурання деяким своїм слабкостям. Будуть дуже своєчасними профілактичні заходи проти ліні, проявіть мудрість і співчуття по відношенню до оточуючих. Прагніть реалізувати все, що ви намітили, не зупиняйтеся на досягнутому.

Водолій. Не бійтеся нових починань, але при цьому змінюйте залежно від реальності свої сили, щоб не падати від виснаження вже до четверга. Занурюючись в роботу, не забувайте, що ще існують і інші життєві сфери, які можуть зажадати від вас пильної уваги. У другій половині тижня не виключена часткова зміна діяльності. Є небезпека застудитися. Їжте вітаміни. У четвер може прийти важлива інформація від вищестоящого начальства. У суботу небажано піддаватися зайвій метушні, інакше дорогоцінний час розтратите через дрібниці.

Риби. На цьому тижні ви зможете дізнатися багато нового від колег. В першій половині тижня вас чекає успіх у справах, варто задуматися про додаткову роботу, яка розширить ваші можливості в фінансовому плані. Але є небезпека переоцінити свою значимість, цей тиждень не надто підходить для того, щоб говорити про себе, з ким би ви не вели бесіду. У четвер будьте уважні при укладанні будь-яких договорів, навіть касові чеки краще перевірити ще раз. У суботу насолоджуйтеся спокоєм, затишком і тишею.

 


Повернутися
08.01.2018
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Люди діляться на багатих і бідних. При цьому і багатство, і бідність є випробуванням. Проте бідність — більш легкий, зручний хрест,  у той час як багатство — більш важкий. Науковці говорять навіть про гедонізм бідних — їм властиве переживання катарсису від своєї безумовної порядності порівняно із "вкраденими статками олігархів". При цьому цікаво, що "багаті", тобто всі ті, хто не сприймає себе «бідним», узагалі не оперують таким примітивним розшаруванням "багатий - бідний", тож дискурс протистояння «бідні-багаті» створюється самими бідними. Ознака, за якою «бідні» відносять тих чи інших людей до цих двох класів, є також примітивна - це самовизначення особистості: якщо людина радо себе зараховує до бідних, то це "наш!", і саме в цей момент запускається полум'яна риторика "ми бідні - а вони багаті, та вони нам, бідним...".  Питання влади над своїм життям для бідного не стоїть - бо "владою користуються багаті, аби поневолювати бідних і робити їх ще біднішими".

На думку психологів, в людини грошей стільки, скільки вона дозволяє собі. Я б сформулював це так:  справжні багатство чи бідність не у гаманці, а в голові… Так звана бідність – це насправді невміння користуватися своїм багатством. Ми відкладаємо кошти «на чорний день», нові речі – «на потім». В результаті отримуємо життя з чорних днів, і це «потім» ніколи не настає. Відкрию вам таємницю: «потім» не існує. Є тільки зараз. А в ньому є люди, які як кремінь, або як губка, або ж як мед. Щоб отримати щось від людини-кременя, треба щосили  її стукати. Щоб отримати щось у людини-губки —  треба довго її тиснути. А людина-мед розливається для усіх сама…