Мода і врода по-тернопільськи

Відома модель та краля Влада Литовченко продемонструє нову колекцію одягу і проведе майстер-клас «Кодекс леді» на «Тернопільських днях моди».  Дійство уже вшосте проведуть в Тернополі. Цьогоріч зроблять акцент на українській етніці.

Фешн-шоу відбудеться 22 травня  у холі другого поверху Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру імені Т.Шевченка.  

– Цього року феєрія краси не тільки додасть позитиву у житті нашого міста, а й буде спрямована на допомогу тим, хто сьогодні боронить східні кордони нашої країни. Частина коштів піде на лікування воїнів АТО, – зазначають організатори.

Спеціальні гості «Тернопільських днів моди-2015» – Влада Литовченко та відомий український дизайнер Альона Сереброва.

Зазначимо, що громадський діяч, «Міс Україна-1995», викладач курсу «Всесвітня спадщина ЮНЕСКО» Влада Литовченко   не лише продемонструє нову колекцію одягу, а й проведе майстер-клас «Кодекс леді».

У попередні роки на Тернопільські дні моди свої найновіші колекції привозили  Оксана Караванська, Голда Виноградська, Андре Тан та багато інших. Усі вони неодноразово відзначали високу професійність тернопільських моделей і бездоганний рівень організації шоу.

 

Повернутися
07.05.2015
Категорія: Культура
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.