У Заліщиках – смертельна ДТП

У ніч з 30 квітня на 1 травня у страшній ДТП загинув 55-річний чоловік. Автомобіль «Нива-Шевроле» на великій швидкості зіткнувся лоб-в-лоб із «Рено-Кенго». Аварія сталася в Заліщиках на вулиці Степана Бандери. Від отриманих травм 55-річний водій «Ниви» помер у Заліщицькій райлікарні. За кермом «Рено» був 27-річний чернівчанин. Його шпиталізували із травмами різного ступеня тяжкості. Наразі він у важкому стані, пише TeNews.

Подію внесено в єдиний реєстр досудових розслідувань за статтею 286 ККУ– порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами. Триває слідство.
Повернутися
07.05.2015
Категорія: Кримінал
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.