Для сну жасмин, а для сімейного щастя- фіалки!
Квіти уособлюють радість, урочистість, створюють в кімнаті теплу і гармонійну атмосферу. Господиня, яка хоче створити в своєму будинку затишок і красу, не може обійтися без кімнатних квітів. До речі, кімнатні квіти не тільки принесуть в будинок природне розмаїття фарб, але і будуть корисними для здоров’я. Кімнатні рослини, крім того, що збагачують киснем приміщення і радують око, ще збільшують вологість повітря і мають бактерицидні властивості. Які ж квіти добре тримати вдома?
Хочете добре спати-ставте у спальню квіти
Є вазони, що допомагають освіжити й оздоровити атмосферу в кабінеті, знімають негативний вплив від комп’ютера чи телевізора. Ось найбільш корисні кімнатні рослини:
Фікус добре очищає повітря від токсинів. Для кухні ідеально підходить фікус із глянцевим листям: і повітря чисте, і мити його зручно. Важливо знати, що фікуси виділяють кисень удень при сонячному світлі, а вночі навпаки поглинають його. Тож їх не варто ставити у спальні, а тим паче у дитячій.
Герань рекомендують тримати в спальні й на кухні. Корисні сполуки, що виробляються рослиною, мають заспокійливу дію. До того ж, вона дезінфікує приміщення й відганяє мух. Тому і на кухні вона буде цілком доречна. Тим паче, герань всмоктує вологу й чадний газ.
Лавр корисно тримати в спальні. Цей невеликий вічно зелений «чагарник» вбиває мікроби й добре впливає на людей із серцево-судинними захворюваннями, спазмами кишечника та жовчних шляхів.
Алое вночі виділяє кисень і поглинає вуглець, тому найкраще його вирощувати у спальні. А ще він знімає наелектризованість у квартирі. Крім того алое – це швидка допомога вдома. Його листки прикладають до рани, що кровоточить. Сік алое допомагає при головних болях та застуді.
Американський університет Wheeling Jesuit University представив дослідження, яке стверджує, що жасмин є ефективним засобом для сну. Він позитивно впливає на якість сну, зменшення тривожності та покращує настрій під час прокидання.
Лоза і крихітні квітки жасмину додають особливої краси оздобленню спальні. І хоч рослина не завжди квітне, однак за нею легко доглядати, порівняно з іншими домашніми квітками.
Лаванда — один із найпопулярніших природних компонентів захисту, який люди часто використовують. Аромат лаванди додають до косметичного мила, спреїв, шампунів. Мішечок лаванди кладуть до одягу у шафу, щоб там не з’являлась міль.
А ще ця рослина лікує безсоння і тривожність. Вдихаючи аромат лаванди, ми відчуваємо її заспокійливий ефект.
Кислиця-сімейна помічниця
Багато кімнатних рослин піклуються про наше особисте і сімейне щастя. Наприклад, хлорофітум, крім того, що чудово очищає повітря, також приваблює у дім благополуччя – оберігає сімейний затишок. Якщо в домі є хлорофітум – щасливе і спокійне життя гарантоване.
Кислицю, що має червоні листочки, схожі на конюшину, рекомендовано вирощувати тим, хто має проблеми в особистому житті. Вона допоможе зберегти сім’ю.
Також і гібіскус, який називають квіткою любові й пристрасті, допомагає розпалити почуття, що згасли. Тому цю рослину рекомендують вирощувати у домі, де живе сім’я «зі стажем».
Якщо відчуваєте скутість у стосунках із партнером, то вам не обійтися без авокадо. Купіть плід авокадо, проростіть його, кісточку посадіть. Рослина допоможе вам розкритися сексуально.
Якщо бракує ніжності від партнера, заведіть у домі білі лілії. Вони допоможуть направити енергію вашого супутника в потрібне русло.
Цикламен – квітка, яка володіє силою пробуджувати в людях любов, знаходити свої другі половинки і з’єднувати закоханих сімейними путами.
А якщо ви вже знайшли один одного, але між вами не завжди є взаєморозуміння, вам не обійтися без фіалки. Ця квітка допомагає згладжувати конфлікти, приносить у дім любов, злагоду і добробут.
Варто знати, що серед кімнатних рослин є й отруйні, наприклад, олеандр, диффенбахія. Отже, якщо в домі є маленькі діти, варто стежити, щоби вони не брали до рота ці рослини.
← Повернутися