Замість «жуйки» — виноград

Люди, які часто і з задоволенням смакують червоний виноград, мають набагато міцніші зуби, ніж особи, які не урізноманітнюють свій раціон сонячною ягодою. Американські вчені довели, що речовини, які містяться у виноградній шкірці та насінні, покращують мікрофлору ротової порожнини та попереджають розвиток цілої низки інфекційних захворювань.

За повідомленням сайту «Медновини», науковці дослідили, що специфічні речовини не дають вільно розмножуватися бактеріям стрептококу, чим зменшують ризик появи в роті каріозних зубів і запалення м’яких тканин. Відомо, що бактерії стрептококу переводять сахарозу в молочну кислоту. У результаті в роті виникає стійке кисле середовище, яке роз’їдає високомінералізовану зубну емаль. Утім стрептокок небезпечний не лише гниттям зубів, а й розвитком важких форм ангіни, запалення легенів, порушенням роботи серця — усе залежить від місця активного розмноження бактерії. Окрім того, бактерія виробляє спеціальні ферменти, за допомогою яких створює в роті стійкий до антибіотиків шар. Тому лікування задавненої інфекції пов’язане з певними труднощами — традиційні антимікробні засоби не завжди приносять очікуване одужання пацієнта.

Допомогти у боротьбі з інфекцією можуть «виноградні» речовини, які на 85 відсотків зменшують активність бактерій у ротовій порожнині та нормалізують кислотно–лужний баланс. Як зазначають американські вчені, у червоному винограді корисної речовини міститься на 40 відсотків більше, ніж у білому. Тому темні ягоди підходять для профілактики карієсу краще. Головне — не випльовувати виноградну шкірку, яка є найбільшим сховищем цілющих речовин.


Повернутися
14.11.2017
Категорія: Новини
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.