Українські соки й мед-до Америки, вперед!

Соки прямого віджиму, мед преміум-сегменту, кондитерські вироби, пиво, соняшникова олія, кетчупи, соуси та чимало іншої продукції зацікавило представників американських торгових мереж і дистриб’юторів під час саміту українських брендів.

 Він проходив у жовтні в Посольстві України у США в рамках FMI PrivateBrands DC Summit.

 З української сторони учасниками ділової презентації (UkrainianBrands D.C.Summit) стали в першу чергу виробники продуктів харчування.

 Серед них — імениті «Чумак», «Житомирські ласощі», АВК та менш розрекламовані постачальники меду і соняшникової олії.

 Вони провели доволі результативні переговори з представниками продуктових мереж роздрібної та оптової торгівлі — членами торговельної асоціації Food Marketing Institute (FMI).

 В результаті проведених зустрічей і переговорів UkrainianBrands D.C. Summit став ефективним майданчиком для встановлення ділових контактів між вітчизняними виробниками продуктів харчування і представниками продуктових мереж роздрібної та оптової торгівлі — членами торговельної асоціації FMI.

 Посланці вітчизняних компаній також узяли участь у щорічному заході, який організовується для виробників харчової продукції з різних країн світу і представників американських продуктових мереж роздрібної та оптової торгівлі.

 Нинішній саміт був присвячений в тому числі й розширенню співпраці американських торговельних мереж саме з українськими виробниками.

 Предметні розмови у представників українського бізнесу відбулися з уповноваженими особами від Federatedgroup, що надає повний комплект рішень для приватних торгових марок, HY-VEE (мережа супермаркетів, із 240 магазинів), AssociatedWholesaleGrocers (найбільший дистриб’ютор бакалійних товарів у роздрібних мережах США, що обслуговує майже чотири тисячі магазинів у 30 штатах).

 «Під час саміту між українськими підприємствами і двома американськими мережами пройшли конкретні переговори, які вже найближчим часом трансформуються в підписані контракти», — зазначає посол України в США Валерій Чалий.

 Українські виробники також відвідали сусідню Канаду, де в Торонто провели переговори ще й з представниками канадських торговельних мереж Walmart і Metro.

 Резюмуючи результати саміту, віце-президент FMI Даг Бейкер високо оцінив потенціал української продукції на американському ринку. За його словами, бізнесмени двох країн отримали всі можливості для налагодження поставок української продукції у США. 

http://www.umoloda.kiev.ua


Повернутися
14.11.2017
Категорія: Новини
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...