М'ясо стає розкішшю…

Усі види м’яса подорожчали більше, ніж на 30%.

За рік подорожчали більше 90% соціальних продуктів харчування. Темпи росту цін значно перевищували інфляцію, яка з жовтня 2016 року, становила 15,7%.

"Всі види м'яса стали дорожчими більш, ніж на 30%. Сало – на 64%. За рік свинина додала 31 гривню, яловичина – 28, сало – 25, ковбаса варена – 14, тушка куряча – 13 гривень", - написав у Facebook директор асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко.

Кілограм яловичини продають в середньому по 112 грн, свинини – 101, сала – 65, ковбаси вареної – 74 грн.

"Найдешевша свинина на Волині – 91,3 гривень. Найдорожча - на Буковині. Там кілограм коштує 112,5 гривень. Сало дешеве в Тернопільській області. Кілограм пропонують по 43,6 гривень. "Кусаються" ціни в Києві – в середньому сало коштує 117 гривень", - додав Дорошенко.

За словами експерта, пік інфляції в 2016 році прийшовся на три останніх місяці.

"Чи повториться такий стрибок цього року - скоро дізнаємося", - підсумував директор асоціації постачальників торговельних мереж.


Повернутися
01.11.2017
Категорія: Новини
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.