Учень з Борщівщини переміг на Всеукраїнському фестивалі

Учень Борщівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Віталій Михайліченко здобув диплом ІІІ ступеня на Всеукраїнському фестивалі інноваційних проектів «Sikorsky Challenge».

Конкурс проводиться на базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» у жовтні місяці кожного року. Переможці Національного туру визначаються журі і отримують право представляти свої проекти на Всесвітньому фіналі подібних проектів Intel ISEF, який проходить в США. Роботи фіналістів оцінюють вчені із світовим ім’ям, у тому числі – лауреати Нобелівської премії.

Цього року розглядали  майже 200 проектів, серед яких проект Віталія Михайліченка.   Його проект оцінювали у категорії “Енергетика” . Проект “Блискавка – джерело енергії для нагріву води”. Журі високо оцінило роботу юного борщів’янина та нагородило Віталія дипломом ІІІ ступеня.

http://www.ternopiltravel.te.ua


Повернутися
01.11.2017
Категорія: Новини
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.