Гороскоп від Івана Круп’яка

ОВЕН (21.03 – 20.04)

У вас буде якісний зрив в роботі, у всіх сферах життя, від наведення порядку вдома до зміни весняного гардеробу. Доведеться багато спілкуватися з людьми, працювати з намірами, але всі справи йтимуть напрочуд добре. Було б правильним відпочити, здійснити невелику поїздку, принаймні у вихідні.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 20.05)

Намагайтесь зосередитись на головному і не витрачайте сили на дрібниці. Уникайте конфліктів з начальством. Сумніви – не кращий порадник, забудьте про них і шукайте способи подолати складний душевний неспокій, це дасть можливість відчути себе господарем власного життя. Будьте уважні з незнайомцями.

БЛИЗНЮКИ (21.05 – 21.06)

Розпочніть реалізацію хоча б частини своїх ідей. Приймайте допомогу та підтримку друзів. Відкритість до спілкування допоможе вам відновити втрачені зв’язки, зав’язати нові знайомства, дізнатися багато нового і корисного. Проявляйте терпіння та витримку і таким чином досягнете мети.

РАК (22.06 – 22.07)

Події будуть досить суперечливими, знадобиться витримка і мудрість, щоб володіти ситуацією, яка склалася. Бажано уникати азартних ігор, сумнівних оборудок і не допускати боргів. Можливі фінансові втрати або розчарування через обставини, на які ви не можете впливати. Намагайтеся не сперечатися з тим, хто вас і так ніколи не розумів.

ЛЕВ (23.07 – 23.08)

Стримуйте свої амбіції, тоді зможете досягти небувалих успіхів у справах, а прості рішення дозволять вам досягти матеріального благополуччя. Намагайтеся позбутися негативних думок, що стосуються окремих людей та ситуацій, будьте добріші та терплячіші у стосунках з ними.

ПАННА (24.08 – 22.09)

Маєте шанс отримати бажане, якщо зумієте дипломатично і вчасно відійти у тінь і звідти керувати подіями, які цікавлять вас. Для цього знадобляться чітка логіка і хороша пам’ять, хоча на них доведеться витратити чимало енергії. Обставини дадуть можливість перевірити партнерів і зробити певні висновки.

ТЕРЕЗИ (23.09 – 23.10)

Черпайте бадьорість у вдачі, але не приймайте поквапливих рішень. 4 квітня небажано вирішувати будь-яких, навіть незначних справ, краще завершити раніше розпочаті. Фінансово-комерційні справи йтимуть непогано, якщо використовуватимете ті методи, від яких за певних причин відійшли в кінці минулого року.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Можливі перепади настрою. Ваша компетентність може піддатися сумнівам, власного досвіду вам може не вистарчити. Настає пора для вивчення того, чого ви ще не знаєте. Добрий час для спілкування та примирення з друзями. Не журіться за річчю, яку загубили або щось із нею трапилося.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Властивість до філософських роздумів та вміння робити реалістичні висновки дозволять вам вибрати правильний напрямок та зібратися із силами для чергового старту. Зверніть увагу на поради, якими вас будуть обдаровувати оточуючі, серед них може бути «золота ідея».

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Проявляйте активність та ініціативу, все це сприятиме корисним знайомствам. Не говоріть зайвого, проявляйте витримку і спокій. Не чіпляйтеся до чужих недоліків і не лізьте з порадами, якщо вас про це не просять. У вихідні маєте шанс побути в цікавому місці.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

З ідеями і пропозиціями краще не виступати, особливо у другій половині тижня. Виділитися так, як ви собі це уявляєте, у вас не вийде. Вас можуть неправильно зрозуміти і тим собі наробите тільки зайвих проблем. Дізнаєтесь багато несподіваних новин.

РИБИ (20.02 – 20.03)

Буде таланити в коханні та різних іграх. Але  гру краще обрати не азартну, а акторську. Всі ваші витівки будуть приречені на успіх. Така сприятлива ситуація складається не часто, а тому намагайтеся провести час максимально приємно та цікаво. Когось чекає велика несподіванка.

 
 

Повернутися
30.04.2015
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.