Замість «Ukrainians» - «ЄСвоє»

Не встигли всі оговтатися від шоку, спричиненого звісткою про припиненя роботи над проектом  «Ukrainians», співавторкою якої є наша землячка, тернополянка Олександра Струмчинська,  як дівчина потішила усіх радісною звісткою: незабаром розпочне свою роботу нова, інноваційна соціальна мережа ЄСВОЄ ( http://esvoe.com/) , яка об'єднає не тільки українців, а також громадян інших держав.

Про 22-річну  тернополянку Олександру Струмчинську, котра навчається у бізнес-школі при ТНЕУ, останнім часом  дізналася вся Україна! Спершу-через гучний старт  новоствореної української соціальної мережі «Ukrainians», а згодом-через її закриття… «Мене поставили перед фактом, що розробка української соціальної мережі припиняється. Мені дуже шкода. І я щиро прошу вибачення і дякую всіх користувачів, які разом зі мною щиро вірили в реалізацію і успіх цього проекту", - зазначила Олександра. Проте не спішіть сумувати: нещодавно наша талановита землячка оголосила про появу нової соцмережі, над якою вона нині працює.

Дівчина відзняла відео, у якому показала команду, яка працює над розробкою та запуском нової соцмережі. Крім цього вона відповіла ще на багато запитань, які цікавили тернополян.

Виявляється, над розробкою соціально мережі «ЄСвоє»  працює зовсім інша команда розробників.

Коли ви побачите масштабність проекту то зрозумієте, що це не сайт ''одноденка'', а реальний конкурент не тільки російським соцмережа, а й Facebook, - зазначає Олександра Струмчинська. -Перш за все - це контент (музика, кіно...), який буде цілком легальним.
Крім того, ЄСвоє - це також і бізнес-мережа, в якій кожен користувач (за потреби) зможе заробляти. Ми пропонуємо інструменти як для початку власного бізнесу, так і для покращення ефективної роботи вже існуючого. Також вже на першому ж етапі будуть інтегровані додатки, а цікаві ігри та корисні програми, з якими користувачі ознайомляться на старті.

Сподіватимемося, нову соціальну мережу "єСвоє" не чекає доля "загиблої" Ukrainians.  


Повернутися
22.09.2017
Категорія: Новини
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.