Гороскоп

Овен. Настає сприятливий момент для концентрації своїх сил та можливостей і різкого, навіть раптового стрибка вперед. Правда, не забувайте, що підвищення по службі означає і більше відповідальності. До можливих проблем в особистому житті краще ставитися з гумором. У вихідні бажано доробляти звичні справи і не вплутуватися в спокусливі авантюри. Ваше мовчання буде більш ніж золотим. Робіть висновки про себе, час для їх оприлюднення поки не прийшов.

Тілець. Творчі ідеї на цьому тижні можуть сипатися з вас, як з рогу достатку. Однак чи готові ви їх реалізувати, або вам подобається просто мріяти? Настає важливий період для професійного зростання і духовного вдосконалення. Ваша товариськість і життєрадісність допоможуть знайти нових друзів. У другій половині тижня можливі деякі розбіжності з близькими людьми, постарайтеся їх подолати. Вірогідні труднощі у відносинах з родичами, не доводьте ситуацію до конфлікту.

Близнюки. Ви немов опам’ятаєтеся від довгого сну – на цьому тижні діяльність ваша стане помітно інтенсивнішою, не виключено, що ви займетеся розробкою стратегії для підкорення чергової вершини. Вам можуть запропонувати новий перспективний проект. У вівторок збільшаться ваш творчий потенціал і працездатність, що дозволить з легкістю впорається із завданням будь-якої складності. У середу можуть з’явитися нові друзі. У суботу може реалізуватися мрія про подорож.

Рак. Ваші бажання і задуми будуть виконуватися в тій мірі, в якій вони щирі і не суперечать інтересам інших людей. Постарайтеся своєчасно помічати і виправляти допущені помилки в робочих питаннях. Не варто дратуватися через дрібниці, не звертайте уваги на недоречні зауваження. Паперові зволікання на роботі можуть злегка розчарувати вас. Пригальмуйте свою спритність на вихідні, інакше не зумієте як слід відпочити.

Лев. Займіться духовним розвитком і самоосвітою. Осягайте нову і важливу для вас сферу знань. У понеділок буде вдалим обговорення ваших ідей і пропозицій з начальством. У вівторок вас можуть зацікавити нові книги і фільми. У середу або в п’ятницю вас може очікувати приємна зустріч зі старими друзями. Ви будете блищати дотепністю і красномовством, легко і дохідливо висловлювати свої думки, тому скорите всіх своїм талантом оповідача.

Діва. На цьому тижні кристалізується ваша заповітна мета, ви будете прагнути до неї і зможете її досягти. У понеділок або вівторок перед вами можуть відкритися інші горизонти – вони будуть пов’язані з новими напрямками в справах. У середу можливі якісь проблеми юридичного плану, витоки яких знаходяться в недавньому минулому, але з якими вдасться впоратися в кінці тижня. Близькі люди проявлять турботу і увагу, їх допомога буде дуже до речі.

Терези. На цьому тижні варто подвоїти ентузіазм на роботі. Начальство очікує від вас відповідального кроку, не розчаруйте його. Зі зміною обов’язків відбудуться зрушення в області оцінки праці, не нехтуйте перспективами. У п’ятницю ви можете отримати необхідну для себе інформацію, відповіді на задані колись питання, постарайтеся розумно розпорядитися цими знаннями.

Скорпіон. Найважливіше зараз – це зосередитися і встигнути все зробити вчасно. Вам може знадобитися здатність швидко переміщатися і вирішувати відразу кілька завдань. І у вас вийде! Можливі нові завдання і проекти, які сприятимуть поліпшенню вашого матеріального становища. Постарайтеся не відкладати справи, що нагромадилися, а, по можливості, вирішувати їх відразу. Ви можете бути впевнені в своїх здібностях і в тому, що працюєте в команді однодумців. Можна розраховувати, що вам підвищать зарплату.

Стрілець. Ретельно сплануйте заходи понеділка і вівторка, щоб встигнути зробити всі справи і виділити час на особисте життя. Ваші ідеї багато в чому зараз працюють на перспективу. У другій половині тижня можна очікувати солідні грошові надходження. Не забувайте про родичів, приділіть їм більше уваги і турботи.

Козеріг. Стабільність життєвого укладу і оптимістичний настрій дозволять вам легко прослизнути через перешкоди і вийти переможцями практично з будь-якої ситуації. На початку тижня бажано нікуди не спізнюватися, непунктуальність може стати причиною проблем. У середу узгодьте і уточніть всі до дрібниць, оскільки від вашої ретельності буде залежати ваша репутація на роботі. У четвер не варто починати розмови про проблему з начальством, воно само підніме цю тему, і ви опинитеся в більш вигідному становищі.

Водолій. Цей тиждень варто присвятити роботі, на час забувши про розваги. Ваша праця буде особливо плідною, ви зможете впоратися з багатьма питаннями і на роботі, і вдома. Сприятливий час для наведення порядку. Події вівторка можуть вам щось нагадати, не виключено, що колись пройдена вами ситуація повториться аж до деталей. Четвер – сприятливий день для початку великих і важливих справ. У п’ятницю постарайтеся не піддаватися навіюванню, а також ліні та іншим спокусам.

Риби. Вельми вдалий для вас тиждень. Енергії вистачає, все виходить, все йде гаразд. Вдалі справи, пов’язані з поїздками, як закордонними, так і просто в інші міста. Але якщо ви твердо вирішили, що з понеділка починається ваша довгоочікувана відпустку, то на роботу краще не заглядати, інакше в понеділок вона не почнеться. Пам’ятайте, що вас чекають теплі країни, а не наради.


Повернутися
22.09.2017
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Люди діляться на багатих і бідних. При цьому і багатство, і бідність є випробуванням. Проте бідність — більш легкий, зручний хрест,  у той час як багатство — більш важкий. Науковці говорять навіть про гедонізм бідних — їм властиве переживання катарсису від своєї безумовної порядності порівняно із "вкраденими статками олігархів". При цьому цікаво, що "багаті", тобто всі ті, хто не сприймає себе «бідним», узагалі не оперують таким примітивним розшаруванням "багатий - бідний", тож дискурс протистояння «бідні-багаті» створюється самими бідними. Ознака, за якою «бідні» відносять тих чи інших людей до цих двох класів, є також примітивна - це самовизначення особистості: якщо людина радо себе зараховує до бідних, то це "наш!", і саме в цей момент запускається полум'яна риторика "ми бідні - а вони багаті, та вони нам, бідним...".  Питання влади над своїм життям для бідного не стоїть - бо "владою користуються багаті, аби поневолювати бідних і робити їх ще біднішими".

На думку психологів, в людини грошей стільки, скільки вона дозволяє собі. Я б сформулював це так:  справжні багатство чи бідність не у гаманці, а в голові… Так звана бідність – це насправді невміння користуватися своїм багатством. Ми відкладаємо кошти «на чорний день», нові речі – «на потім». В результаті отримуємо життя з чорних днів, і це «потім» ніколи не настає. Відкрию вам таємницю: «потім» не існує. Є тільки зараз. А в ньому є люди, які як кремінь, або як губка, або ж як мед. Щоб отримати щось від людини-кременя, треба щосили  її стукати. Щоб отримати щось у людини-губки —  треба довго її тиснути. А людина-мед розливається для усіх сама…