Астрологічний прогноз на тиждень

ОВЕН

 

Час братися за розум, ставити перед собою нові цілі й рухатись вперед. Налаштуйтесь на серйозну боротьбу за місце під сонцем. Друзі вам порадять, близькі підтримають.


ТЕЛЕЦЬ

 

Трохи зменшіть оберти. Зайва метушня може зіграти не на вашу користь. Якщо будете поспішати, ризикуєте наламати дров. А виправлення помилок займе набагато більше часу. У вихідні особливо важливий позитивний настрій. Сприятливий день п’ятниця, несприятливий день - середа.

БЛИЗНЮКИ

 

Цей тиждень буде щедрий на нові ідеї. Комусь доведеться обирати між двома людьми чи привабливими перспективами. Зверніться за порадою до давніх друзів чи професіоналів.

 

РАК


Постарайтеся не давати ніяких обіцянок, через різні об’єктивні причини буде
складно дотримати свого слова. Наприкінці тижня беріться лише за ті справи, які вдасться завершити без сторонньої допомоги.

 

ЛЕВ


Тиждень духовних пошуків і творчості. Що стосується заробітків, бізнесу та кар’єри, то далеко не все залежить від вас. У вихідні краще зайнятися домашніми справами та дітьми.

 

ДІВА


Якщо поміняєте своє ставлення до деяких людей, матеріальних та духовних цінностей, це позитивно позначиться на вашій подальшій долі. Але поки що не приймайте жодних серйозних рішень.

ТЕРЕЗИ

 

Розважайтеся, відпочивайте, поки ще є така можливість. Бо незабаром ризикуєте загрузнути у суєті та нескінченних домашніх турботах. У вихідні друзі можуть покликати в поїздку.

 

СКОРПІОН


Продуктивний тиждень для самостійної роботи. Ваша мовчазність і певна загадковість зацікавить оточуючих. Не провокуйте конфліктну ситуацію у вихідні, довіряйте своїй інтуїції.

 

СТРІЛЕЦЬ


Настав час підбити якісь підсумки. Змінити минуле ви не можете, зате вам під силу поміняти ставлення до себе та свого життя. У вихідні приділіть більше уваги батькам, старшим родичам.

 

КОЗЕРІГ


Менше сумнівайтеся, будьте цілеспрямовані та рішучі, аналізуйте власні помилки і просто йдіть вперед. Допомагаючи іншим, багато чому навчитеся, ще й одержите моральне задоволення.

 

ВОДОЛІЙ


Досягнете чудових результатів у ретельно спланованих та добре організованих справах. Однак це не повинні бути якісь сумнівні авантюри, інакше ризикуєте набагато більше втратити, ніж отримати.

 

РИБИ


Наступає сприятливий період для всіх творчих особистостей. Відчуєте, що у вас усе виходить, за що б ви невзялися. У вихідні можна трохи відволіктися, кудись піти чи поїхати.


Повернутися
05.02.2015
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.