Астрологічний прогноз на тиждень

ОВЕН

 

Час братися за розум, ставити перед собою нові цілі й рухатись вперед. Налаштуйтесь на серйозну боротьбу за місце під сонцем. Друзі вам порадять, близькі підтримають.


ТЕЛЕЦЬ

 

Трохи зменшіть оберти. Зайва метушня може зіграти не на вашу користь. Якщо будете поспішати, ризикуєте наламати дров. А виправлення помилок займе набагато більше часу. У вихідні особливо важливий позитивний настрій. Сприятливий день п’ятниця, несприятливий день - середа.

БЛИЗНЮКИ

 

Цей тиждень буде щедрий на нові ідеї. Комусь доведеться обирати між двома людьми чи привабливими перспективами. Зверніться за порадою до давніх друзів чи професіоналів.

 

РАК


Постарайтеся не давати ніяких обіцянок, через різні об’єктивні причини буде
складно дотримати свого слова. Наприкінці тижня беріться лише за ті справи, які вдасться завершити без сторонньої допомоги.

 

ЛЕВ


Тиждень духовних пошуків і творчості. Що стосується заробітків, бізнесу та кар’єри, то далеко не все залежить від вас. У вихідні краще зайнятися домашніми справами та дітьми.

 

ДІВА


Якщо поміняєте своє ставлення до деяких людей, матеріальних та духовних цінностей, це позитивно позначиться на вашій подальшій долі. Але поки що не приймайте жодних серйозних рішень.

ТЕРЕЗИ

 

Розважайтеся, відпочивайте, поки ще є така можливість. Бо незабаром ризикуєте загрузнути у суєті та нескінченних домашніх турботах. У вихідні друзі можуть покликати в поїздку.

 

СКОРПІОН


Продуктивний тиждень для самостійної роботи. Ваша мовчазність і певна загадковість зацікавить оточуючих. Не провокуйте конфліктну ситуацію у вихідні, довіряйте своїй інтуїції.

 

СТРІЛЕЦЬ


Настав час підбити якісь підсумки. Змінити минуле ви не можете, зате вам під силу поміняти ставлення до себе та свого життя. У вихідні приділіть більше уваги батькам, старшим родичам.

 

КОЗЕРІГ


Менше сумнівайтеся, будьте цілеспрямовані та рішучі, аналізуйте власні помилки і просто йдіть вперед. Допомагаючи іншим, багато чому навчитеся, ще й одержите моральне задоволення.

 

ВОДОЛІЙ


Досягнете чудових результатів у ретельно спланованих та добре організованих справах. Однак це не повинні бути якісь сумнівні авантюри, інакше ризикуєте набагато більше втратити, ніж отримати.

 

РИБИ


Наступає сприятливий період для всіх творчих особистостей. Відчуєте, що у вас усе виходить, за що б ви невзялися. У вихідні можна трохи відволіктися, кудись піти чи поїхати.


Повернутися
05.02.2015
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...