Не переборщіть з морозивом!

Чи любите ви морозиво? Ну, звичайно ж, ніхто не може бути байдужим до солодкої крижаної смакоти… Але чи любите ви морозиво так, як люблять його діти?  У стаканчику і на паличці, велике і маленьке, з вишневим джемом і згущеним молоком, шоколадне і ванільне, притрушене зверху горішками. Цей освіжаючий смак дитинства, що тане солодкою  пінкою на піднебінні, надихає та заворожує. Як Новий рік не можна уявити без реклами червоних вантажівок з «Кока-Колою», так  і літні дні без цього замороженого солодкого продукту – зовсім не літні… 

 Морозиво - це заморожений смаколик з молока, вершків, цукру, фруктів, ягід, і різних ароматичних і смакових добавок. У будь-якому випадку, їсти його треба, як і будь-який десерт, що не більше однієї порції і не частіше двох разів на тиждень, - зазначає експерт по правильному харчуванню Катерина Чокнадій. - Багато виробників заявляють що морозиво корисне, оскільки  там є молоко, а значить, незамінні амінокислоти і вітаміни, а також фрукти, які апріорі корисні. Але якщо об'єктивно, нічого корисного в ньому особливо немає. Морозиво завжди дуже солодке, і до того ж, часто жирне (особливо вершкове), калорійність занадто висока і кількість швидких вуглеводів, які викликають спочатку різкий стрибок цукру в крові, а потім такий же різкий спад, просто зашкалює. При надмірному вживанні морозиво може викликати розвитком залежності від солодкого. Також не корисне воно для зубів, бо холодне і солодке.

Щоб не заболіла голова…

Зовсім не радять  їсти морозиво людям з проблемами з шлунково-кишкового тракту, підшлункової, жовчним міхуром, коліками. Справа в тому, що морозиво досить холодне і викликає спазм судин і органів. Через це при зловживанні морозивом можуть навіть початися головні болі. Шкідливо їсти морозиво, якщо є проблеми з жовчним, тому що вживання морозива може сприяти утворенню каменів в жовчному міхурі. Якщо  підвищений цукор в крові, то морозиво краще не їсти зовсім. А при діабеті можна їсти тільки спеціальне морозиво на фруктозі. При наявності грибкових захворювань морозиво, як і інші солодощі, треба звести до мінімуму. Пам'ятайте,що  так само як і ви, солодке дуже люблять бактерії, особливо грибкові і дріжджові інфекції. При зайвій вазі й ожирінні морозиво бажано не їсти до зниження ваги до норми або, по крайней мере, їсти не частіше одного морозива один раз в два тижні в першій половині дня.

  Морозиво сприяє виробленню гормону щастя серотоніна, як і будь-яка насолода. Але точно також діють мед, фрукти, пастила ... Якщо хочете поліпшити собі настрій за рахунок солодкого, то краще вибирайте правильні солодощі. А взагалі літо - пора достатку фруктів і ягід, які теж дуже солодкі і смачні, і теж поліпшують настрій! Зате вони не такі калорійні, а значить не зашкодять вашій фігурі, і наситять організм енергією і вітамінами, поліпшать ваше здоров'я і самопочуття.


Повернутися
30.07.2017
Категорія: Новини
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.