Гороскоп

Овен. 

Ви майже все обдумали, і початок тижня — хороший час, щоб прийняти остаточне рішення. Вам знадобиться дипломатичність і врівноваженість. Пам’ятайте, поспішність у цьому випадку може нашкодити. Постарайтеся не потрапити на вудку заздрісників. Уважно стежте за своїми словами. Не забувайте про дім і сім’ю, бажано більше часу присвятити наведенню порядку, позбудьтеся непотрібного мотлоху і старих речей. У суботу, вирішуючи питання з придбаннями, порадьтеся з близькими людьми. У неділю не відмовляйтеся від запрошення на пікнік, ви прекрасно проведете час.

Тілець. 

Тиждень сприятливий для самозабутньої праці. Вам буде просто необхідно мобілізувати свої сили для рішучого прориву, інакше успіху не домогтися. Але не варто забувати і про відпочинок. Постарайтеся гуляти перед сном, у вихідні влаштуйте невелике, але ефектне свято для своїх друзів, вони будуть в захваті.

Близнюки. 

На цьому тижні не можна сидіти, склавши руки, вас чекають цікаві проекти і творча робота. Не йдіть на жертви, захищайте свої інтереси, це підвищить ваш авторитет. У п’ятницю будьте готові до прийому гостей. Правдивість і щирість ​​недільного дня можуть творити чудеса, проявіть максимум уваги до близьких людей, цей день сприятливий для довірчого спілкування. У вихідні відпочиньте на природі.

Рак. 

Не виключено, що на цьому тижні ваша активність буде дещо обмежена об’єктивними причинами. Не пливіть проти течії, залишайтеся тимчасово на других ролях. Саме ця тактика приведе вас до найкращого результату. У четвер вас порадує кохана людина. У суботу будьте обережні, перевіряйте інформацію. Неділя може виявитися вдалим днем ​​для планування важливих справ і налагодження контактів.

Лев.

Настав час для нарощування активності, не лінуйтеся, не бійтеся змін. По можливості, будьте уважними та обережними, оскільки удача не терпить помилок. Нині вам надасться можливість налагодити ділові зв’язки. Ближче до вихідних задумайтеся про майбутню відпустку. Цікаве, захоплююче подорож або круїз подарували б вам незабутні враження.

Діва. 

Можуть ускладнитися стосунки на роботі. Можливо, вам доведеться шукати компроміс між сімейними і професійними обов’язками. У колективі вам знадобляться такі якості як тактовність, а також вміння співчувати. У середу обстановка на роботі стане більш творчою та конструктивною. Перед вами можуть відкритися цікаві перспективи і нові горизонти. У п’ятницю бажано не вплутуватися в сумнівні і авантюрні історії, вас може чекати лише розчарування.

Терези. 

Придивіться уважніше до діловим партнерам і колегам: чи не занадто високу оцінку ви даєте їх дій? Незважаючи на можливі труднощі, вам слід рухатися вперед, намацувати і обходити приховані перешкоди. У четвер не варто метушитися і затівати справ, що вимагають клопоту. Будьте терпиміше до помилок і недоліків оточуючих, особливо близьких людей, шукайте компроміси, хоча часом це буде нелегко.

Скорпіон. 

Наберіться терпіння, потрібно по-філософськи віднестися до розмотування клубка можливих проблем. Подолавши труднощі, ви підніметеся на вершину кар’єри і творчості. Удача, немов золота рибка, пливе до вас в руки. Зірки обіцяють успіх і прибуток. Саме час активно змінювати себе, шукати нові, неординарні шляхи. У понеділок, надавши послугу начальству, ви тим самим допоможете йому вирішити складну ситуацію, і вам неодмінно віддячать. Вихідні дозволять вам нарешті відпочити в прекрасному настрої і комфортній обстановці.

Стрілець.

 Постарайтеся взяти себе в руки і поставити чіткі цілі. На цьому тижні вас може очікувати велика кількість зустрічей і переговорів. Менше займайтеся рутинною роботою і більше уваги приділяйте перспективним проектам. Середа порадує прибутком і хорошими новинами. У четвер можете розраховувати на підтримку друзів, а в суботу вирушайте на дачу з сім’єю.

Козеріг. 

На цьому тижні добре б відмовитися від гострих відчуттів: тяга до ризику пройде, а ось наслідки бездумних вчинків можуть зіпсувати життя. Зірки рекомендують вам керуватися здоровим глуздом. Настає час продемонструвати давно приховувані таланти: можливо, навколишні переглянуть своє ставлення до вас. У п’ятницю непередбачені обставини можуть переплутати ваші далекосяжні плани. В суботу не варто бурхливо реагувати на незначні, але об’єктивні зауваження з боку близьких людей. 

Водолій.

 Тиждень може принести позитивні тенденції у багатьох справах. Хоча в понеділок, можливо, вам доведеться витримати нападки недоброзичливців. У вівторок вірогідна поява покровителя або впливової особи, яка буде до вас прихильною, тоді почнеться новий виток у вашій кар’єрі. У середу можна очікувати поліпшення матеріального становища. П’ятниця ознаменується вдалими діловими переговорами і нескінченними справами. У суботу постарайтеся вибратися куди-небудь в ліс, в сад, на шашлики.

Риби.

 Ви в ці дні сповнені сил і енергії і готові владнати відразу тисячу проблем. В особистому житті ви чарівні і невідпорні. Тільки не варто занадто втомлюватися на роботі. Пора взяти відпустку і гарненько відпочити. Вдалими будуть поїздки за кордон або хоча б за місто. Вам необхідні спокій і самота в вихідні. Захистіть себе від непотрібних зустрічей і зайвого спілкування.


Повернутися
07.07.2017
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Люди діляться на багатих і бідних. При цьому і багатство, і бідність є випробуванням. Проте бідність — більш легкий, зручний хрест,  у той час як багатство — більш важкий. Науковці говорять навіть про гедонізм бідних — їм властиве переживання катарсису від своєї безумовної порядності порівняно із "вкраденими статками олігархів". При цьому цікаво, що "багаті", тобто всі ті, хто не сприймає себе «бідним», узагалі не оперують таким примітивним розшаруванням "багатий - бідний", тож дискурс протистояння «бідні-багаті» створюється самими бідними. Ознака, за якою «бідні» відносять тих чи інших людей до цих двох класів, є також примітивна - це самовизначення особистості: якщо людина радо себе зараховує до бідних, то це "наш!", і саме в цей момент запускається полум'яна риторика "ми бідні - а вони багаті, та вони нам, бідним...".  Питання влади над своїм життям для бідного не стоїть - бо "владою користуються багаті, аби поневолювати бідних і робити їх ще біднішими".

На думку психологів, в людини грошей стільки, скільки вона дозволяє собі. Я б сформулював це так:  справжні багатство чи бідність не у гаманці, а в голові… Так звана бідність – це насправді невміння користуватися своїм багатством. Ми відкладаємо кошти «на чорний день», нові речі – «на потім». В результаті отримуємо життя з чорних днів, і це «потім» ніколи не настає. Відкрию вам таємницю: «потім» не існує. Є тільки зараз. А в ньому є люди, які як кремінь, або як губка, або ж як мед. Щоб отримати щось від людини-кременя, треба щосили  її стукати. Щоб отримати щось у людини-губки —  треба довго її тиснути. А людина-мед розливається для усіх сама…