Кортить купатись? Тільки на Дальньому!

Дальній пляж – єдине паспортизоване місце для відпочинку на воді. Тут повністю створено санітарні умови для безпечного купання: завезений пісок, постійно проводяться заміри води санстанцією, працює рятувально-водолазна служба.

Окрім того, вода акваторію ставу відповідає нормативним значенням санітарно-гігієнічних і мікробіологічних показників.

–  На “Дальньому” пляжі постійно перед купальним сезоном проводиться водолазами замір глибин і робиться так званий паспорт дна ставу. Натомість зі сторони “Циганки” там є такі ями, що більше 10-ти метрів і це небезпечно для купання , – розповів  ternopil.te.ua  головний інженер технічного нагляду міськради Ярослав Копча.

Тернополян також закликають не використовувати воду із озера для побутових потреб. Після пляжу потрібноприймати душ та дотримуватися інших гігієнічних процедур.


Повернутися
03.07.2017
Категорія: Новини
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...