Коли ж час збирати каміння?
Вчені вирахували час, коли — жінкам краще просити чоловіків про що завгодно, начальника - про підвищення, а закоханим з'ясовувати стосунки.
Найкращий час, щоб просити про підвищення – 13.00, а не ранній ранок. Жінкам, які хочуть попросити про щось чоловіка, варто робити це о шостій годині вечора. У цей час представники сильної статі більш налаштовані задовольнити прохання жінки. Найбільш невдалим часом для з'ясування стосунків чоловіків з дамами вчені назвали третю годину дня. У цей час жінки частіше за все виграють суперечки.
Опитування було проведено за замовленням фармацевтичної корпорації, що виробляє контрацептиви. Отримані дані свідчать, що, беручи до уваги природні емоційні підйоми і спади, які відчувають усі протягом дня, люди могли б з великим успіхом домагатися своїх цілей.
А ми ще на понеділок грішили!
Найневдалішим днем тижня названо вівторок. Лондонська школа економіки провела дослідження серед 20 тисяч британців, в ході якого було встановлено, що більшість мешканців країни вважають найнещасливішим днем у тижні вівторок. Згідно з результатами дослідження, більшість учасників експерименту відчували себе пригніченими саме по вівторках, а не по понеділках, як прийнято вважати.
Традиційно вважається, що найбільш невдалим і важким днем тижня є саме понеділок. Згідно з поширеною теорією, людині важко виходити на роботу і занурюватися в повсякденні справи в понеділок, оскільки в цей день їй доводиться боротися з “наслідками” вихідних. На думку фахівців, відсутність гарного настрою по вівторках пояснюється тим, що в цей день люди глибоко занурюються в роботу і при цьому усвідомлюють, що до вихідних ще довго. У понеділок же, припустили вчені, багато хто перебуває на хвилі гарного настрою, пов'язаного з весело проведеними вихідними.
Хочеш жити довго? Плач!
Жінки в середньому живуть довше, ніж чоловіки. На думку лікаря Вільяма Фрея з Рамсіївського медичного центру у м. Сент-Пол (США), головна причина цього полягає в тому, що жінки “більше плачуть”. Фрей дослідив сльози за допомогою хімічного аналізу і з’ясував, що склад у рідини, яка виступає на очах під час чищення цибулі або в задимленому приміщенні, не схожий на сльози образи, відчаю й печалі. В останніх є така собі токсична речовина, що має здатність накопичуватися в організмі. Тому стримання сліз може призвести до неприємних наслідків.
← Повернутися