Кому «Євробаченя», а тернополянам-пиво!

BBC пропонує «втекти» від пісенного шоу до Тернополя

 Тим жителям і гостям Києва, котрим уже набридло Євробачення, BBC пропонує у травні побувати у Тернополі.

“Друзі із Києва та Львова, якщо ви вже передчуваєте наплив туристів у ваших містах на фінал Євробачення, та це викликає у вас змішані почуття – не засмучуйтесь! Станьте туристами самі – їдьте до Файного міста Тернополя”, – цитує   http://www.bbc.com/ukrainian/features-39721274 Туристично-інформаційний центр міста.

Тернополяни обіцяють, що цьогорічний травень у них буде фестивальним, як ніколи. Там вже приготували найдовшу в Україні 400-метрову ковбасу – на фестивалі “Тернопільська Брама”.

12 травня стартує Мистецький фестиваль “Ї”, присвячений музиці, літературі та кіно.

Зрештою, 13-14 травня тренд “крафтовості” слідом за Києвом та Львовом оселиться і в Тернополі – на фестивалі пива та м’яса “Фон Вакано Крафт Фест”.


Повернутися
11.05.2017
Категорія: Новини
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...