Кому «Євробаченя», а тернополянам-пиво!

BBC пропонує «втекти» від пісенного шоу до Тернополя

 Тим жителям і гостям Києва, котрим уже набридло Євробачення, BBC пропонує у травні побувати у Тернополі.

“Друзі із Києва та Львова, якщо ви вже передчуваєте наплив туристів у ваших містах на фінал Євробачення, та це викликає у вас змішані почуття – не засмучуйтесь! Станьте туристами самі – їдьте до Файного міста Тернополя”, – цитує   http://www.bbc.com/ukrainian/features-39721274 Туристично-інформаційний центр міста.

Тернополяни обіцяють, що цьогорічний травень у них буде фестивальним, як ніколи. Там вже приготували найдовшу в Україні 400-метрову ковбасу – на фестивалі “Тернопільська Брама”.

12 травня стартує Мистецький фестиваль “Ї”, присвячений музиці, літературі та кіно.

Зрештою, 13-14 травня тренд “крафтовості” слідом за Києвом та Львовом оселиться і в Тернополі – на фестивалі пива та м’яса “Фон Вакано Крафт Фест”.


Повернутися
11.05.2017
Категорія: Новини
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.