У Тернополі-новий гастрономічний рекорд!

Ковбаса завдовжки з хмарочос…

«І я там був, ковбасу їв», — саме так може гордо сказати кожен гість  фестивалю «Тернопільська брама», що відбувався у місті  6-7 травня.  Свої амбітні плани із встановлення кулінарного рекорду – найдовшої в Україні ковбаси генеральний партнер свята «Тернопільський м’ясокомбінат» не просто виконав — перевиконав! Зготували замість запланованих 400 аж 547 метрів «баси-баси» і, як і обіцяли, усіх охочих нею пригостили! «На роздачі» навіть сам генеральний директор компанії «Агропродсервіс», ініціатор рекорду Іван Чайківський стояв. А гастрономічне досягнення зафіксували представики Національної книги рекордів України.

 – Маємо сьогодні рекорд України – найдовша ковбаса, яка становить 547 метрів і 8 сантиметрів, - зазначила керівник Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова. – Попередній рекорд був встановлений у Черкасах у 2014 році – найдовша домашня ковбаса, яка мала 345 метрів. Сьогодні ця першість переходить до Тернополя. Маємо ковбасу такої довжину, що, мабуть, цей рекорд важко буде комусь найближчим часом побити...

А й справді, уявіть, що довжина цієї ковбаси більша за найвищий хмарочос Європи і становить майже десять 10-поверхових будинків! 

  Над приготуванням рекордної ковбаси вісім кулінарів Тернопільського м’ясокомбінату працювали понад чотири години.

- Аби ковбасу було зручно  транспортувати і доводити до готовності, фахівці Тернопільського м’ясокомбінату спорудили  спеціальний барабан, на який «намотували» готовий виріб, – зазначає технолог Любов Козіцька. – Для цього обрали ковбасу із назвою «Кабаносі» з групи «мисливських» ковбас. Приготували її з високоякісного м’яса свинини, у натуральній оболонці з баранячої череви, додавши тільки натуральні спеції - білий і чорний перець, сіль, коріандр…

До слова: нині в Україні  на одну людину припадає в середньому 50 кілограмів ковбасних виробів в рік (4 кілограми в місяць). Так ось, рекордною тернопільською ковбасою впродовж року могло б харчуватися четверо середньостатистичних ковбасолюбів. Вага готового виробу склала понад 247 кілограмів  – вважайте, як одна добре вгодована свиня! 


Повернутися
11.05.2017
Категорія: Новини
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.