У Тернополі-новий гастрономічний рекорд!

Ковбаса завдовжки з хмарочос…

«І я там був, ковбасу їв», — саме так може гордо сказати кожен гість  фестивалю «Тернопільська брама», що відбувався у місті  6-7 травня.  Свої амбітні плани із встановлення кулінарного рекорду – найдовшої в Україні ковбаси генеральний партнер свята «Тернопільський м’ясокомбінат» не просто виконав — перевиконав! Зготували замість запланованих 400 аж 547 метрів «баси-баси» і, як і обіцяли, усіх охочих нею пригостили! «На роздачі» навіть сам генеральний директор компанії «Агропродсервіс», ініціатор рекорду Іван Чайківський стояв. А гастрономічне досягнення зафіксували представики Національної книги рекордів України.

 – Маємо сьогодні рекорд України – найдовша ковбаса, яка становить 547 метрів і 8 сантиметрів, - зазначила керівник Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова. – Попередній рекорд був встановлений у Черкасах у 2014 році – найдовша домашня ковбаса, яка мала 345 метрів. Сьогодні ця першість переходить до Тернополя. Маємо ковбасу такої довжину, що, мабуть, цей рекорд важко буде комусь найближчим часом побити...

А й справді, уявіть, що довжина цієї ковбаси більша за найвищий хмарочос Європи і становить майже десять 10-поверхових будинків! 

  Над приготуванням рекордної ковбаси вісім кулінарів Тернопільського м’ясокомбінату працювали понад чотири години.

- Аби ковбасу було зручно  транспортувати і доводити до готовності, фахівці Тернопільського м’ясокомбінату спорудили  спеціальний барабан, на який «намотували» готовий виріб, – зазначає технолог Любов Козіцька. – Для цього обрали ковбасу із назвою «Кабаносі» з групи «мисливських» ковбас. Приготували її з високоякісного м’яса свинини, у натуральній оболонці з баранячої череви, додавши тільки натуральні спеції - білий і чорний перець, сіль, коріандр…

До слова: нині в Україні  на одну людину припадає в середньому 50 кілограмів ковбасних виробів в рік (4 кілограми в місяць). Так ось, рекордною тернопільською ковбасою впродовж року могло б харчуватися четверо середньостатистичних ковбасолюбів. Вага готового виробу склала понад 247 кілограмів  – вважайте, як одна добре вгодована свиня! 


Повернутися
11.05.2017
Категорія: Новини
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...