Котлета, що… вирощена штучно!

М’ясо, яке зможуть їсти навіть вегетаріанці, вдалося виростити американським ученим. Ця курятина з’явилася на світ не на птахофермі, а в... лабораторії. Вчені стверджують, що їхній продукт за смаком дійсно дуже нагадує натуральне куряче м’ясо, - пише «Україна Молода». А люди, яким давали куштувати справжню курятину і м’ясо «з пробірки», взагалі не помітили між ними жодної різниці.

Науковці переконують, що новий продукт дозволяє створити ідеальне м’ясо, яке буде відповідати всім смаковим запитам людини. Штучне м’ясо виростили за допомогою клітинних матеріалів. Причому таким чином вченим вдалося створити не тільки м’ясо курки, а й м’ясо качки. Науковці вважають, що їхній продукт більш натуральний, ніж... м’ясо бройлерів із ферм США. Адже там птахів напихають такими харчами, що про його природність уже й не йдеться...

 

Хоч як  підозріло виглядали б такі експерименти, але їжа з лабораторії — це те, що чекає людство в майбутньому. Наша планета не зможе постійно годувати натурпродуктом населення, чисельність якого безперервно зростає. Тому «їжа Франкенштейна» рано чи пізно з’явиться на столах землян. Учені ж кажуть, що криза спіткає сільськогосподарську галузь уже в найближчі роки. А виробництво штучного продукту зможе вирішити одразу кілька проблем. По-перше, нарешті заспокояться захисники тварин, адже для виробництва котлет і ковбас не доведеться вбивати живих істот. По-друге, на 96% знизяться викиди парникових газів у порівнянні з викидами при вирощуванні худоби на звичайних тваринницьких фермах та майже у два рази зменшаться затрати енергоресурсів. По-третє, «м’ясолабораторія» також допоможе заощадити землю і воду: вона займе всього 1% землі у порівнянні зі звичайною фермою і буде споживати на 96% менше води. Тож у м’яса «з пробірки» — велике майбутнє. 

Котлета, що… вирощена штучно!


Повернутися
31.03.2017
Категорія: Новини
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.