Водопровідна - за ціною артезіанської…

З 1 квітня у Тернополі зростуть тарифи на водопостачання та водовідведення

1 квітня багатьом тернополянам буде не до жартів. Цього дня здорожчають послуги водопостачання та водовідведення. Тарифи зростуть на одну гривню п’ятдесят дев’ять копійок за кубометр води. Зміни тарифів вже затвердила Національна комісія у сферах енергетики і комунальних послуг.

Зміни тарифів вже затвердила Національна комісія у сферах енергетики і комунальних послуг. Нові тарифи було прийнято ще 22 березня, – пояснюють у КП «Тернопільводоканал». З 1 квітня вони зростають на 14%, пише «За Збручем».

«Передбачене підвищення вартості послуг. Відповідні зміни були затверджені ще раніше – 22 березня. Проте діятимуть нові тарифи з першого квітня.  Загалом вони зростуть на 14%. Такий тариф діятиме упродовж року, якщо не буде суттєвих змін у законодавстві, які будуть впливати на складові нашого тарифу. Якщо конкретно, то тариф послуг водопостачання та водовідведення для мешканців багатоквартирних будинків далі буде становити 13 гривень 7 копійок. Для інших абонентів, зокрема для жителів приватного сектору, вартість наших послуг становитиме 12 гривень 24 копійки за один метр кубічний. Ми сподіваємося, що нові тарифи не будуть надто відчутними для громадян, принаймні для тих, хто користується субсидіями», – відзначив начальник планово-економічного відділу КП «Тернопільводоканал» Володимир Водовіз.


Повернутися
31.03.2017
Категорія: Новини
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.