Водопровідна - за ціною артезіанської…

З 1 квітня у Тернополі зростуть тарифи на водопостачання та водовідведення

1 квітня багатьом тернополянам буде не до жартів. Цього дня здорожчають послуги водопостачання та водовідведення. Тарифи зростуть на одну гривню п’ятдесят дев’ять копійок за кубометр води. Зміни тарифів вже затвердила Національна комісія у сферах енергетики і комунальних послуг.

Зміни тарифів вже затвердила Національна комісія у сферах енергетики і комунальних послуг. Нові тарифи було прийнято ще 22 березня, – пояснюють у КП «Тернопільводоканал». З 1 квітня вони зростають на 14%, пише «За Збручем».

«Передбачене підвищення вартості послуг. Відповідні зміни були затверджені ще раніше – 22 березня. Проте діятимуть нові тарифи з першого квітня.  Загалом вони зростуть на 14%. Такий тариф діятиме упродовж року, якщо не буде суттєвих змін у законодавстві, які будуть впливати на складові нашого тарифу. Якщо конкретно, то тариф послуг водопостачання та водовідведення для мешканців багатоквартирних будинків далі буде становити 13 гривень 7 копійок. Для інших абонентів, зокрема для жителів приватного сектору, вартість наших послуг становитиме 12 гривень 24 копійки за один метр кубічний. Ми сподіваємося, що нові тарифи не будуть надто відчутними для громадян, принаймні для тих, хто користується субсидіями», – відзначив начальник планово-економічного відділу КП «Тернопільводоканал» Володимир Водовіз.


Повернутися
31.03.2017
Категорія: Новини
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...