Оце так писанка!

Художник з Теребовлі створив мега-мальованку

 Оригінальною писанкою чималого розміру здивував теребовлянський художник Тарас Приступа. Чоловік – учасник районних та обласних виставок, його роботи знаходяться в приватних колекціях  України, Польщі, Італії, Греції, Фінляндії...  Цьогоріч Тарас Приступа приймає участь у  VII Всеукраїнському Фестивалі Писанок у Києві - «фестивалі писанкового шаленства, де збираються найкращі художники та просто аматори, для того, аби розмалювати великодні яйця розміром від 5 см до 2 м.»  

- Організатори конкурсу вислали мені пластикову заготовку  майже «модельних» параметрів  – 90 на 60, -розповідає Тарас Приступа, - і упродовж двох тижнів я розмальовував її масляними та акриловими фарбами.  Цю писанку я назвав  "Мальовничий хутір" — бо, ж пишучи її, хотів перш за все передати колорит місцевості, в якій я народився, працюю і живу…   Сподіваюся, мені вдалося передати цей настрій, дух та ідею в повній мірі, а кожен із тих, хто побачить цю писанку, відчує лише позитивні емоції… Уже назабаром мега-мальованка Тараса Приступи поїде до Києва, де разом з іншим  фестивальним роботами буде виставлена на огляд столичної публіки та гостей міста. Фестиваль писанок розпочнеться 8 квітня, а розмальовані шедеври будуть виставлятися у трьох різних фестивальних локаціях- на Софійській та Михайлівській площах та у парку «Володимирська гірка. Загалом у «писанковому шаленстві» візьмуть участь  585 (!) мега-мальованок, які будуть виготовлені талановитими художниками з різних куточків України. Приємно, що серед них цьогоріч є і наш земляк… 


Повернутися
24.03.2017
Категорія: Культура
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Буддиська притча розповідає про старого монаха, котрий так повчав своїх молодших колег: «Перший раз, коли сарна впала мені в юшку, я вилив усе на землю. Потім я викидав сарну, але їв юшку. Пізніше я їв усе разом – і сарну, і юшку. Нині ж, якщо якась сарна намагається вилізти з юшки, я заштовхую її назад…»

  Буває так, що невдача може бути основою успіху. Майже дев’яносто років тому журналіст Вільям Боліто написав: «Найважливіше в житті полягає не в тому, щоб максимально використовувати свої успіхи. Кожен дурень здатний на це. Насправді важливим є вміння  отримувати користь з наших втрат. Це вимагає розуму; в цьому і полягає різниця між розумною людиною і дурнем…»

 У житті усе несподіване й непередбачуване. То воно тобі підкидає удачу, то розчарування. Головне-не зупинятися, а продовжувати жити. Можливості потрібно не лише використовувати. Їх потрібно відбирати, виривати від життя, повністю вловлювати і не випускати! Коли доля підкидає тобі якийсь шанс, за цю зачіпку потрібно хапатися, що є духу! Для цього і є життя…

Навіть коли здається, що все проти вас, зусилля та наполегливість можуть бути вашими конкурентними перевагами. Ба більше, вони можуть бути тією єдиною перевагою, яка вам справді потрібна. Як казав класик: якщо важко досягти успіху, потрібно докласти більше зусиль.