«Хто, як не ти» від Христини Соловій

«Принцеса лемків» виступить у Тернополі

Досі тернополяни чули її соловїний спів лише по радіо чи на ютубі. Але тепер мають унікальну нагоду почути «принцесу лемків» вживу… Мова, як ви, мабуть, уже здогадалися, йде про концерт співачки Христини Соловій, яка 28 квітня вперше завітає до нашого міста з великим сольним концертом у рамках всеукраїнського туру  «Хто, як не ти».

   Христина Соловій  підкорила своїм шармом та голосом усю Україну. Її дебютний альбом "Жива вода" - це український фолк в сучасних аранжуваннях, які є синтезом стилів на перехресті поп-року, блюзу та джазу.  На концертах прихильники творчості зануряться у хвилі мелодійного фолку. Сама співачка зазначає: «У цьому турі я презентую наживо все найкраще, що відбулося у моїй творчості за останні два роки. Альбом “Жива вода” та ексклюзивно,  у кожному місті,  зіграємо з моїми музикантами нові авторські пісні з майбутнього альбому, одною з яких є новий сингл ”Хто, як не ти?”»

Дебютний альбом "Жива вода", продюсером якого став Святослав Вакарчук, отримав схвальні відгуки критиків та потрапив у ТОП кращих альбомів року. Наразі на Soundcloud платівку прослухали майже 2 млн разів. Два відеокліпи з альбому переглянули понад 9 млн разів в YouTube. Відео на пісню “Тримай” стало лауреатом національної премії Yuna-2016 у номаніції “Кліп року”.

Хочете почути і побачити Христину Соловій вживу? Концерт відбудеться у Тернопільському драмтеатрі. Вартість квитків – 190-550 грн. Їх можна придбати онлайн на сайті moemisto.ua або у ЦУМі (відділ Коніка)


Повернутися
17.03.2017
Категорія: Культура
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...