Флеш-моб в пологових будинках Тернопільщини

Продовжується впровадження послуги щодо видачі свідоцтв про народження дитини у закладах охорони здоров’я.

09 березня 2017 року керівництвом Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області проведено флеш-моб з видачі перших документів нового громадянина України – свідоцтв про народження у м. Чорткові, м. Теребовлі та м. Тернополі, а також довідок про реєстрацію місця проживання дитини.

Для жінки немає більш значущої і незабутньої події, ніж народження дитини.
Наші діти народжуються у чудовій країні, де світить лагідне сонце, є родюча земля, чиста вода – в країні здорової нації.
Можливість отримати свідоцтво про народження у пологовому будинку, це турбота держави про жінок, які народжують майбутнє покоління!
Сьогодні перші документи держави отримали 22 маленьких громадянина України.
Органи юстиції ідуть до батьків з метою видачі свідоцтв про народження!

Довідково: перелік закладів охорони здоров’я Тернопільської області, у яких доступна дана  послуга, можна переглянути за наступним посиланням:

http://terjust.gov.ua/%D0%B7%D0%B0%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%B8-%D0%BE%D1%85%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%B8-%D0%B7%D0%B4%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B2%D1%8F-%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%BE%D0%BF%D1%96%D0%BB%D1%8C%D1%81%D1%8C/


Повернутися
13.03.2017
Категорія: Новини
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.