Не тривожтесь — їжте рибу!

Чи з’їли ви сьогодні порцію морської риби? Якщо так, то майте на увазі, що зробили дуже вдячну справу для власного здоров’я. Дієтологи не втомлюються нагадувати, що Омега-3 (поліненасичена жирна кислота, на яку багата морська риба) позитивно впливає на функцію серця і судин, зміцнює зір, покращує стан шкіри, підвищує розумову і фізичну працездатність. Лікарі кажуть також, що морська риба допомагає нашому організму виводити токсини і сприятливо діє на нер­вову систему: вгамовує тривожність.

Американські дослідники на сторінках журналу Environmental Health Perspectives оприлюднили результати своїх досліджень. Вони довели, що збалансована, здорова дієта допомагає захищати організм від дії багатьох шкідливих речовин, натомість нездорове харчування завдає організму шкоди і збільшує ризик багатьох небезпечних хвороб. Зокрема, на думку дослідників, недостатня кількість морської риби і морепродуктів у раціоні може провокувати нервозність і стан тривоги, особливо — в жінок у період вагітності, коли ризик стресу вищий, ніж зазвичай.

Окрім стресових ситуацій, уникнути яких у наш час непросто, людина щоденно потерпає від шкідливого впливу довкілля. Отож, аби зменшити «атаку» на організм психоемоційних навантажень і екологічних негараздів, слід більше вживати рослинної їжі і продуктів, багатих на Омега-3. Поліненасичені  жирні кислоти насамперед слід шукати в жирних сортах морської риби (сьомзі, сардинах, оселедцеві).

Отже, згідно з рекомендаціями дієтологів, здоровий раціон щодня має обов’язково включати три порції овочів і фруктів, нежирні молочні і кисломолочні продукти (оптимально три на день), горіхи і бобові, цільні злаки (бодай половина зі спожитих упродовж дня), а також морську рибу — щонайменше двічі-тричі на тиждень.


Повернутися
06.03.2017
Категорія: Життя
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.