Їжа чи отрута: що у вашій тарілці?

Сучасний ритм життя вже давно перевів багатьох з нас з домашньої кухні на швидку їжу або напівфабрикати. Проте ми не замислюємося над тим, які небезпечні інгредієнти містяться у такій їжі.

На жаль, певні продукти харчування містять шкідливі сполуки, які насправді діють як отрута і можуть мати поганий ефект в довгостроковій перспективі. Рейтинг з 10 найшкідливіших продуктів опубліковано на сайті zeenews.

1. Маргарин

Чимало людей використовують його, бо він дешевший за вершкове масло. Між тим, він містить трансжири, штучні ароматизатори, штучні барвники. Крім того, у маргарині більше калорій, ніж у вершковому маслі, що викликає пов’язані з цим хвороби — ожиріння, проблеми з серцем та судинами, діабет.

 

2. Штучні підсолоджувачі

Сахарин у ролі низькокалорійного замінника цукру рекламується як дієтичний продукт. Проте не всім відомо, що підсолоджувачі насправді стимулюють збільшення ваги, а не навпаки. Крім того, вони підвищують ризик розвитку цукрового діабету та пошкодження нирок.

 

3. Кетчупи

На жаль, вони є шкідливими, якщо не зроблені у себе вдома. Магазинний томатний соус або кетчуп містить фарбники, консерванти, глутамат натрію, кукурудзяний сироп, які підвищують ймовірність розвитку гіпертонії, ожиріння, серцево-судинних захворювань.

 

4. Глазур

Глазур робить випічку смачною Але промислова глазур містить цукор, трансжири, кукурудзяний сироп, штучні барвники, штучні ароматизатори і консерванти. Деякі з харчових барвників, якими рясно прикрашають торти, заборонені у багатьох країнах.

 

5. Полуниця

Згідно із звітом Міністерства сільського господарства США, у промисловій полуниці виявлено залишки 13 різних пестицидів. Уникнути отрути можна, якщо купувати органічну полуницю або вирощувати свою власну.

 

6. Паростки

Здавалося б, їх місце — у списку продуктів для здоров’я. Експерти кажуть, що так воно і є, якщо паростки вирощені у домашніх умовах. А комерційно пророщені зерна пшениці чи бобових схильні до забруднення бактеріями, а також добривами.

 

7. Пакетоване печиво

Воно містить гідрогенізовані олії, штучні барвники, ароматизатори, консерванти. А ще при промисловому виготовленні печива використовується відбілене борошно (борошно, яке відбілюють хімічними речовинами — такими як пероксид бензоїла). Набагато здоровішим буде печиво, зроблене своїми руками.

 

8. Заморожена піца

Піцу люблять майже всі. Але заморожена піца шкідлива. Високий рівень цукру, солі, глутамат натрію, нітрати, які надають піці характерного смаку, насправді б’ють по організму.

 

9. Содові води

Це взагалі один з найшкідливіших продуктів, причому як звичайна “газбулька”, так і дієтична. В цих напоях багато фруктози, штучних підсолоджувачів на кшталт аспартаму, фосфорна кислота, яка вимиває кальцій з вашого організму тощо.

 

10. Фаст-фуд

Усі продукти швидкої їжі містять високий рівень натрію, глутамату натрію, цукру і трансжирів, харчових барвників, підсилювачів смаку, консервантів. Така їжа обов’язково призведе до хвороб.

 

— Свого часу й українськi спецiалiсти склали рейтинг найшкiдливiших продуктiв — фахiвцi iз НДI харчування, Iнституту екогiгiєни й токсикологiї та Нацiональної медакадемiї визначали ступiнь шкiдливостi того чи iншого продукту через його здатнiсть викликати важкi захорювання. Перше мiсце посiли чипси та “шипучка”…


Повернутися
06.03.2017
Категорія: Життя
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.