Семеро тернопільських мільйонерів задекларували 14,9 млн грн доходів

На Тернопільщині з початку січня доходи понад 1 млн грн уже задекларували семеро громадян. Загальна сума їхніх доходів становить 14,9 млн грн.

Про це повідомляє “ZIK” з посиланням на відділ організації роботи головного управління ДФС в області.

Основними джерелами доходів тернопільських мільйонерів є продаж нерухомого та рухомого майна, спадщина та дарування, зазначають у фіскальній службі.

Загалом з початку цьогорічної деклараційної кампанії, яка стартувала 1 січня, жителі області до податкових інспекцій уже подали 1739 декларацій про майновий стан і доходи за 2016 рік.

Із загальної кількості декларацій 865 подали громадяни, які зобов’язані були це зробити, а 874 – для отримання податкової знижки.

– Серед декларацій громадян, які обов’язково мали прозвітувати про свої статки, у 449 відображено доходи за договорами спадщини чи дарування на суму 49,8 млн грн, у 198 – доходи від продажу нерухомого чи рухомого майна на понад 20,7 млн грн, у 55 – доходи від здавання в найм майна на 1,5 млн грн, а в 36 – отримані доходи від здійснення незалежної професійної діяльності на 1,2 млн гр, – повідомили в управлінні ДФС.

Загалом з початку року платники області прозвітували про 85,1 млн грн доходів.


Повернутися
06.03.2017
Категорія: Новини
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...