Семеро тернопільських мільйонерів задекларували 14,9 млн грн доходів

На Тернопільщині з початку січня доходи понад 1 млн грн уже задекларували семеро громадян. Загальна сума їхніх доходів становить 14,9 млн грн.

Про це повідомляє “ZIK” з посиланням на відділ організації роботи головного управління ДФС в області.

Основними джерелами доходів тернопільських мільйонерів є продаж нерухомого та рухомого майна, спадщина та дарування, зазначають у фіскальній службі.

Загалом з початку цьогорічної деклараційної кампанії, яка стартувала 1 січня, жителі області до податкових інспекцій уже подали 1739 декларацій про майновий стан і доходи за 2016 рік.

Із загальної кількості декларацій 865 подали громадяни, які зобов’язані були це зробити, а 874 – для отримання податкової знижки.

– Серед декларацій громадян, які обов’язково мали прозвітувати про свої статки, у 449 відображено доходи за договорами спадщини чи дарування на суму 49,8 млн грн, у 198 – доходи від продажу нерухомого чи рухомого майна на понад 20,7 млн грн, у 55 – доходи від здавання в найм майна на 1,5 млн грн, а в 36 – отримані доходи від здійснення незалежної професійної діяльності на 1,2 млн гр, – повідомили в управлінні ДФС.

Загалом з початку року платники області прозвітували про 85,1 млн грн доходів.


Повернутися
06.03.2017
Категорія: Новини
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.