Як тернопільська пенсіонерка за 100 тисяч онука “викупила”

110 тисяч гривень видурили шахраї у тернопільської пенсіонерки. Такі гроші суму 70-річна жінка віддала за врятування онука від проблем із законом.

За її словами, до неї на мобілку зателефонував незнайомий чоловік і розповів, що її онук збив людину. Він сказав, що був свідком аварії і може допомогти врятувати горе-водія від кримінальної відповідальності. За це попросив заплатити майже $5 тис.

Гроші незнайомцю жінка перерахувала на банківську картку, обмінявши валюту на гривні. Допомогли їй провести операцію банківські працівники.

Тепер правоохоронці розшукують шахраїв.

 

Повернутися
23.04.2015
Категорія: Кримінал
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.