Жителі області лікуватимуться в Тернополі за гроші

Для жителів Тернопільської області відтепер не буде безкоштовних освітніх та медичних послуг в обласному центрі

Освітні та медичні послуги, які отримують не мешканці Тернополя, будуть фінансуватись із бюджетів громад, передає Depo.Хмельницький з посиланням на сайт Децентралізація влади.

Відповідне рішення "Про взаємовідносини з об'єднаними тергромадами та іншими органами місцевого самоврядування у сфері надання послуг" ухвалили депутати міськради.

У мерії необхідність такого рішення пояснюють тим, що бюджет міста не витримує навантаження, адже кошти на лікування чи навчання у Тернополі розподілені в казні на кожного містянина. Люди, ж які продивають у районах області, так само забезпечені коштами на відповідні послуги за місцем проживання.

Відтак, у Тернопільській міськраді вважають справедливим, якщо відвідування дитсадка, школи чи навчання в ПТУ, а також лікування в медзакладах міста оплачуватимуть місцеві громади, звідки приїздить людина.


Повернутися
06.03.2017
Категорія: Новини
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.