Українець продає дубовий ретро-автомобіль за $50 тис.

Чернівчанин Василь Лазаренко виставив на продаж дубовий автомобіль. Чоловік, якого прозвали Папою Карлом, зробив автівку власноруч 10 років тому. Вона повністю дерев'яна.

Автомобіль незвичайний не лише своїм кузовом - ззовні та майже повністю всередині обшитий натуральним дубом. Він поєднує два стилі - різні епохи автомобілебудування. Ліва частина - це Opel Ascona 1981 року (від нього і внутрішнє начиння), права - стилізація під кабріолет 1930-х років.

Щоб створити таку унікальну машину, українець пішов з роботи, продав 2 своїх автомобіля, працював щоденно над машиною з 8 ранку до 12 ночі. Витратив майже півтора року, передає autocentre.

"Найскладнішим було абсолютно все, не було простих деталей. Було все важко – і технічно, і художньо. Намалювати – це одне, а зробити – зовсім інше", - каже автомайстер Василь Лазаренко.

Автоконструктор стверджує, що його дубове авто не горить і не тоне, бо дерево просякнуте захисними речовинами.

За словами власника, автомобіль може розганятись до 160 км/год.

Оголошення про продаж унікального автомобіля з'явилося на сайті АvtoBazar.ua. Власник готовий віддати дубову машину за $50 тис.


Повернутися
25.02.2017
Категорія: Новини
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...