Не в смітник, а… на обличчя!

    Більше не викидайте ці натуральні косметичні продукти.  

Вичавлений помідор

Найчастіше цей овоч асоціюється з тарілкою спагетті, але у нього є косметичні вигоди. Томати є потужним антиоксидантом, вони мають заспокійливу дію на шкіру, тому з їх допомогою можна лікувати сонячні опіки. Змішайте помідори до стану пасти і обережно нанесіть на шкіру, щоб потримати їх там 10-15 хвилин

Скисле молоко

Ще один продукт, який практично зі стовідсотковою гарантією відправляється в сміттєву корзину, тільки якщо ви не хочете поласувати кислим молоком. Не викидайте скисле молоко, а додайте його в вашу ванну. Цей напій наповнений молочною кислотою, яка надає заспокійливий і відлущувальний вплив на шкіру.

 Бананова шкірка

Існують сотні рецептів масок для обличчя на основі банана, але чи знаєте ви про те, що цінність має і шкірка? Вона насичена фруктовою кислотою, яка відлущує шкіру. Наріжте бананову шкірку невеликими шматочками і втирайте в обличчя через кожні два дні - дуже скоро ви відчуєте, як шкіра стала м'якою і гладкою.

Використані чайні пакетики

Деякі з нас знають про те, що ці пакетики мають пом'якшувальну дію на зону очей, ефективно позбавляючи людину від мішків під очима. Але мало хто чув, що їх також можна використовувати для боротьби з роздратуванням шкіри після гоління. Тільки не прикладайте до шкіри гарячі чайні пакетики - дайте їм охолонути.

 Зварені кавові зерна

Після того, як ці зерна подарували вам прекрасний напій, їх також можна використовувати для створення пасти. Необхідно прикладати отриманий розчин, змішаний з водою, до мішків під очима на 15 хвилин. З нього також виходить відмінний скраб для обличчя.


Повернутися
25.02.2017
Категорія: Життя
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.