Не в смітник, а… на обличчя!

    Більше не викидайте ці натуральні косметичні продукти.  

Вичавлений помідор

Найчастіше цей овоч асоціюється з тарілкою спагетті, але у нього є косметичні вигоди. Томати є потужним антиоксидантом, вони мають заспокійливу дію на шкіру, тому з їх допомогою можна лікувати сонячні опіки. Змішайте помідори до стану пасти і обережно нанесіть на шкіру, щоб потримати їх там 10-15 хвилин

Скисле молоко

Ще один продукт, який практично зі стовідсотковою гарантією відправляється в сміттєву корзину, тільки якщо ви не хочете поласувати кислим молоком. Не викидайте скисле молоко, а додайте його в вашу ванну. Цей напій наповнений молочною кислотою, яка надає заспокійливий і відлущувальний вплив на шкіру.

 Бананова шкірка

Існують сотні рецептів масок для обличчя на основі банана, але чи знаєте ви про те, що цінність має і шкірка? Вона насичена фруктовою кислотою, яка відлущує шкіру. Наріжте бананову шкірку невеликими шматочками і втирайте в обличчя через кожні два дні - дуже скоро ви відчуєте, як шкіра стала м'якою і гладкою.

Використані чайні пакетики

Деякі з нас знають про те, що ці пакетики мають пом'якшувальну дію на зону очей, ефективно позбавляючи людину від мішків під очима. Але мало хто чув, що їх також можна використовувати для боротьби з роздратуванням шкіри після гоління. Тільки не прикладайте до шкіри гарячі чайні пакетики - дайте їм охолонути.

 Зварені кавові зерна

Після того, як ці зерна подарували вам прекрасний напій, їх також можна використовувати для створення пасти. Необхідно прикладати отриманий розчин, змішаний з водою, до мішків під очима на 15 хвилин. З нього також виходить відмінний скраб для обличчя.


Повернутися
25.02.2017
Категорія: Життя
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...